Категория: ФБУ
Опубликовано: 06 Август 2015

ФБУ, Міносвіти і Мінмолодьспорт започатковують новий глобальний соціальний проект

Федерація баскетболу України започатковує новий спортивний і соціальний проект. У співпраці з Міністерством освіти та науки, Міністерством молоді та спорту, Всеукраїнською баскетбольною студентською асоціацією вперше в історії України буде проведено загальнонаціональний чемпіонат серед студентів.

Подробнее...

Категория: ФБУ
Опубликовано: 29 Май 2015

Михаил Бродский - новый президент ФБУ

28 травня відбулася чергова звітно-виборча Конференція Федерації баскетболу України з таким порядком денним:

1. Доповідь Президента Федерації баскетболу України про стан справ в українському баскетболі та звіт про роботу Федерації за період 2011 – 2015р.р.;

Подробнее...

Категория: ФБУ
Опубликовано: 10 Март 2015

Олександр Волков: «ФБУ отримала права на переклад і друк дев’яти найкращих книг для тренерів провідного видавництва США. Видано вже два посібники»

Під час великої перерви фіналу Кубка України Президент Федерації баскетболу Олександр Волков у прямому ефірі відповів на запитання коментатора матчу Григорія Палія.

-      Федерація баскетболу України отримала права на переклад і друк девяти найкращих книг одного з провідних видавництв спортивної літератури США – посібників для тренерів.

Подробнее...
Категория: ФБУ
Опубликовано: 10 Октябрь 2014

Суперліга розпочинає сезон у складі 11 клубів

Суперліга розпочинає сезон у складі 11 клубів, у зв'язку з чим ми вітаємо всіх вболівальників українського баскетболу!

Баскетбольні клуби «Говерла», «ДніпроАЗОТ», «ОДЕСА» й «Ферро-ЗНТУ» підтвердили свою участь у XXIV Чемпіонаті України серед команд Суперліги.

Подробнее...
Категория: ФБУ
Опубликовано: 17 Март 2014

Відбувся конгрес ФІБА

16 березня на засіданні позачергового конгресу ФІБА в Стамбулі було офіційно прийнято низку змін до статуту організації. Як повідомляє офіційний сайт ФІБА, зокрема, було прийнято рішення про перехід на п’ятирічний цикл міжнародних змагань (2014 та 2019 роки).

Подробнее...
Категория: ФБУ
Опубликовано: 12 Ноябрь 2013

Артем Пустовий: «Коли вперше виходиш на майданчик у складі національної збірної – це хвилюючий момент»

Гравець збірної України та баскетбольного клубу «Хімік» Артем Пустовий дав інтерв’ю журналістам Медіа-центру Федерації баскетболу України.

- Спочатку я гадав, що в збірній мене використовуватимуть, як спаринг-партнера, адже в складі були сильні гравці – Фесенко, Кравцов, Натяжко. Пізніше Фесенко отримав травму.

Подробнее...

Категория: ФБУ
Опубликовано: 22 Декабрь 2014

Предновогодний фестиваль баскетбола в Одессе

В Одесской СДЮСШОР имени Бориса Литвака 20-го декабря состоялся традиционный зимний фестиваль детского мини-баскетбола, организованный Одесской областной федерацией баскетбола при поддержке управления по физической культуре и спорту Одесского городского совета и благотворительного фонда развития детского и женского баскетбола в Одессе имени Иосифа Кесельмана.

Подробнее...
Категория: ФБУ
Опубликовано: 12 Август 2014

Відбулися Загальні збори Засновників АБКУ «Суперліга»

У вівторок, 12 серпня, відбулися Загальні збори Засновників АБКУ «Суперліга», під час яких було розглянуто питання, пов'язані з наступним сезоном.

1.Засновники обговорили підготовку до проведення Чемпіонату України серед команд Суперліги сезону 2014-2015 рр.:

 а) Юридичному відділу доручено зробити зміни до Статуту та внести пункт, що регламентує призупинення членства клубів в АБКУ «Суперліга».
Подробнее...
Категория: ФБУ
Опубликовано: 20 Январь 2014

Кубок України. «Говерла» здобуває 8 очок переваги в першому чвертьфінальному матчі

До Вашої уваги коментарі представників БК «Хімік» після матчу чвертьфіналу Кубка України в Івано-Франківську.

Гравець БК «Хімік» Сергій Попов:

«Ми налаштовувалися на цей матч. Звісно, у нас багато переїздів, однак це не виправдання. Протягом трьох з половиною чвертей ми добре грали, старалися, а в останні 5 хвилин зупинилися, і зрештою здали гру. Сподіваюся, що вдома ми маємо перемогти з більшою різницею».

Подробнее...
Категория: ФБУ
Опубликовано: 12 Октябрь 2013

Віктор Янукович зустрівся з членами Національної збірної з баскетболу

Офіційний сайт Президента України повідомляє, що Віктор Янукович провів зустріч з членами Національної чоловічої збірної команди України з баскетболу – фіналістами Чемпіонату Європи з баскетболу 2013 року.

Подробнее...