ФБУ, Міносвіти і Мінмолодьспорт започатковують новий глобальний соціальний проект

Федерація баскетболу України започатковує новий спортивний і соціальний проект. У співпраці з Міністерством освіти та науки, Міністерством молоді та спорту, Всеукраїнською баскетбольною студентською асоціацією вперше в історії України буде проведено загальнонаціональний чемпіонат серед студентів.

За спортивну складову проекту відповідає ФБУ, соціальна складова – це зайнятість студентів у вільний від навчання час, допомога у єднанні їх довкола спорту, спілкування молоді з різних куточків України, вдосконалення інструментів громадянського суспільства.

М. Ю Бродський: «Я, як президент ФБУ, вдячний Міністерству освіти і Міністерству спорту за те, що вони підтримали нашу ініціативу проведення змагань серед студентських команд і хочу звернутися до всіх ВНЗ України всіляко спряти вашим студентам у створенні як чоловічих так і жіночих баскетбольних команд. Я впевнений, що студентство, як найпрогресивніша верства населення відгукнеться на таку ініціативу і ми разом створимо унікальний спортивний і соціальний проект, який охопить десятки тисяч молодих людей по всій країні, допоможе їм вести більш активний спосіб життя».

Баскетбол завжди був одним із найбільш соціально значимих видів спорту, тому проведення чемпіонату серед студентських команд є важливим кроком до створення громадянського суспільства.

Свого часу у Сполучених Штатах Америки баскетбол виник саме як вид спорту для студентів, тому для нашої країни є важливим проведення повномасштабних змагань серед студентів. В нашій країні є хороші традиції студентського спорту, багато років проводилися численні баскетбольні змагання серед студентів, тепер же існуватиме єдиний турнір, для всіх бажаючих. Планується, що Фінал чотирьох студентської ліги відбудеться в київському Палаці спорту. ФБУ також ініціюватиме присвоєння переможцям студентських змагань звання майстрів спорту.

http://ukrbasket.net