Мужская сборная Украины в Южном на сборах

Національна чоловіча збірна України розпочала навчально-тренувальні збори в Южному. Наразі під керівництвом Майка Фрателло тренується 21 баскетболіст – Артем Пустовий, Павло Буренко, Денис Лукашов, В’ячеслав Бобров, Артем Сліпенчук, Дмитро Глєбов, Дмитро Забірченко, Ігор Зайцев, Олександр Кольченко, Максим Корнієнко, Олександр Липовий,

Олександр Мішула, Кирило Натяжко, Леонід Стефанишин, Максим Пустозвонов, Станіслав Тимофеєнко, Олексій Щепкін, Кирило Фесенко, Денис Яковлев, Володимир Конєв, Руслан Отверченко.

 

Артур Дроздов приїхав до лав збірної, був присутній на загальнокомандному зібранні, однак повернувся до Києва, оскільки має завершити індивідуальну програму реабілітації після сезону. Артур Дроздов, а також Сергій Гладир і В’ячеслав Кравцов приєднаються до збірної на других навчально-тренувальних зборах.

Сергій Ліщук пройшов у Києві детальний медогляд. На жаль, за медичними показниками на даний момент Сергій не зможе допомогти збірній на ЄвроБаскеті-2013 через загострення старих травм.

 

 

Головний тренер національної чоловічої збірної України Майк Фрателло:

«У тренувальному таборі дуже важливо, щоб гравці досягали свого максимального рівня кондицій. У таких умовах ми зможемо грати в баскетбол на гідному рівні по всьому майданчику – в захисті та в нападі. Тоді ми зможемо продемонструвати сто відсотків усього, на що здатні. Цей шлях у нас ще попереду. Дехто з гравців прибули до табору збірної у хорошій формі, деякі готові до зборів не на такому рівні, як нам хотілося би. Але важливо, що в нас є час для виведення гравців на належний рівень. Перший крок, щоб бути хорошим гравцем і хорошою командою – це відмінна фізична форма, вона дозволяє бути на високому рівні. Ще не всі гравці приїхали на збори. Дехто з них ще перебуває в літніх таборах у NBA. Сподіваюся, протягом 4-5 днів усі гравці будуть з нами. Є гравці, які зараз травмовані, однак вони пройдуть реабілітацію і зможуть бути корисними для команди.

Для роботи в Южному у нас є тиждень, він буде насичений тренуваннями, насичений фізичними вправами, насичений підготовкою. Потім ми вирушаємо до Словенії, де зіграємо два товариські матчі з дуже хорошими суперниками. Наші опоненти в цих спарингах – збірні Словенії та Македонії. Загалом, до початку ЄвроБаскету ми матимемо вісім товариських матчів.

4 вересня ми розпочнемо виступ на чемпіонаті Європи. Перший етап буде дуже непростим: спочатку на нас чекають три гри поспіль – з Бельгією, Ізраїлем і Німеччиною, потім день відпочинку і матчі з Францією та Великобританією. Це дуже важкий період, але всі команди будуть у подібних умовах, кожен з суперників зіграє по 5 матчів за 6 днів. Як ви знаєте, Франція нині друга команда Європи, інші суперники – це збірні також хорошого рівня».


 

 

Сборная Украины. Сбор в Южном. 18.07.2013
Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-0 Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-1 Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-2 Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-3
Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-4 Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-5 Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-6 Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-7
Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-8 Сб. Украины. Южный. 18.07.2013-9