Віталій Усенко: «Хлопці зробили все, що могли, вони билися в захисті»

У шостому матчі на чемпіонаті Європи в Києві чоловіча збірна України U16 поступилася команді Франції. До Вашої уваги післяматчеві коментарі. Головний тренер чоловічої збірної України U16 Віталій Усенко:

 «Коли програєш 15 очок, не так прикро, ніж коли програєш

 два. Остання атака була наша, але не довели її до логічного завершення – не віддали м’яча Михайлюку, коли повинні були це зробити. Марченко кидав вимушено, він правильно робив, що кидав, однак було незручно, ноги були не підготовлені до кидка. Прикро програвати. Однак хлопці зробили все, що могли, вони билися в захисті. Так, у нападі не все виходило, багато хибили. На французах також лежала велика відповідальність, вони грали так, як дозволяли їм ми. Сьогодні не вистачило якоїсь дрібниці – програли зайве підбирання, не захистилися, перехопили, але не забили, не реалізували в кінцівці два штрафні. Все йшло до того, що ми переламали хід гри і маємо зрівняти й вийти вперед. Але не вийшло. Наша команда має такий склад, що ми повинні грати від оборони. Коли ми агресивно граємо в захисті, викладаємося на 110%, тоді виходить і гра в нападі, ми біжимо у швидкий відрив, набираємо легкі очки. Не всі наші гравці можуть обіграти один в один, їм потрібно створювати умови. Приміром, з Латвією та Хорватією ми зіграли на 110%, учора з чорногорцями відмінно провели першу половину, а в другій почали закидати їх шапками. Це діти, й іноді буває, що вони роблять зовсім не те, що їм казали, грають комбінації, яких у нас немає. Тепер у нас попереду ще один найважливіший поєдинок: якщо перемагаємо збірну Швеції – лишаємося в Дивізіоні А».

Гравець чоловічої збірної України U16 Ростислав Лунський:

«Ми добре налаштувалися на гру. Вболівальники нам допомагали. Все було добре. Дещо в нас виходило, дещо ні. Нам дуже була потрібна ця перемога, хотілося вийти до чвертьфіналу. На жаль, не судилося. Тепер боротимемося за право лишитися в Дивізіоні А».

ukrbasket.net