Гру "Хіміка" відвідали гості з дитячого інтернату

Сьогодні на грі «Київ-Баскету» з южненським «Хіміком»  були присутні гості – діти, якими опікується міжнародна благодійна фундація «Отчий Дім». З цим закладом познайомилися спортсмени СК «Хімік» нещодавно, на Святі врятованих Життів, що проводилося за підтримки Президента України до Дня усиновлення.

Свій перший візит до дітей южненський клуб здійснив на святкових заходах 4 жовтня, делегацію очолив Президент СК «Хімік», в.о. голови правління, директор ОАО ОПЗ Микола Синиця, гостями заходу стали дев’ятиразовий чемпіон України ВК «Хімік», дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на каное, вихованець ФСК «Хімік» Юрій Чебан. Южненці підготували дарунки та допомогли організувати спортивні змагання для учасників свята. Продовженням цієї дружби між професійним спортивним клубом та благодійною організацією стало запрошення вихованців "Отчого Дому" на гру за участі столичного клубу «Київ-Баскет» та южненскої команди Суперліги БК «Хімік», що відбулася у столичному Палаці Спорту «Венето» 10 жовтня. 

Діти вперше стали не лише глядачами, а й уболівальниками, відчули цю енергію фанів, що підтримують свої команди, перетворились на справжніх поціновувачів баскетболу, захопилися грою. 

«Для дітей зі складних сімей дуже важливою є можливість долучатися до звичайного життя, відчувати себе частиною спільноти, отримувати позитивні емоції та надихатися прикладами боротьби, що приводить у решті-решт до перемоги у спорті і у житті, - підкреслив Президент СК «Хімік» Микола Синиця, коли розповідав про те, чому вирішив підтримувати цей проект.

І хоча гра виявилась для южненців досить складною, й не все вийшло за планом «Хіміка», та попри все діти отримали справжнє задоволення від гри, атмосфери, і у них навіть з’явились свої улюбленці.

Євген, 14 років:

- Я сьогодні вперше був на баскетболі, мені дуже сподобалось уболівати. Це було дуже круто відчути таку силу, коли разом з тобою ще стільки людей переживають за кожен момент гри! Разом радіти і навіть разом засмучуватись, це дуже класні відчуття! Мені дуже сподобалася сьогодні гра Нельсона, я хочу побажати гравцеві і команді «Хімік» якомога більше перемог!

Юля, 16 років:

- Я також вперше потрапила на гру, це було так захоплююче, у мене навіть немає слів описати свої емоції! Я дуже вдячна команді «Хімік» за це запрошення, мені сподобалась гра, шкода що сьогодні не вдалося виграти. Але атмосфера в залі, події на майданчику, переживання, це все дуже надихає! Сподобалось дуже як Ковляр грав проти американця, запам’ятала вихід на майданчик Вашингтона. Буду намагатись слідкувати за іграми «Хіміка», і якщо буде ще нагода потрапити на матч, буду щаслива!

А ми хочемо подякувати дітям з "Отчого Дому" за їх щирість та захоплення грою, за їх відкриті серця! За такої щирої підтримки команда завжди отримує друге дихання!