Parimatch Ukraine та "Хімік" провели відкрите тренування для журналістів у Южному

Share/Save/Bookmark

Parimatch Ukraine спільно із баскетбольним клубом Хімік та Федерацією баскетболу України реалізували в Южному проєкт "Тренування із зіркою". Це унікальний формат, який передбачає можливість для спортивних журналістів відчути баскетбольний драйв "зсередини" та випробувати свою майстерність у грі разом із спортсменами.

 

Гравці СК "Хімік" Олександр Рябчук, Вадим Козак, Крістіан Джонс та Деон Едвін об'єднались у команди з представниками одеських та регіональних ЗМІ:  УСІ, Одеса-Лайв, Odessa.Online, Трібуна, Порто-Франко, Асоціация-Спорт, ТБ Перший Міський, ТБ "Местное время", ТБ МиГ, газети Новини Южного; долучились до гри представники Одеської міської федерації баскетболу, начальник відділу фізкультури та спорту ЮМР Артем Луць та в.о. директора ЮДЮСШ Олександр Голіков, представники фан-клубу Хіміка. 

Протистояння команд Дрім-Тім (капітан Олександр Рябчук) та Ол-Старс (капітан Вадим Козак) включало в себе змагання в естафетах, де учасники позмагались у швидкості, влучності та координації, здобуваючи очки для команд, та головну частину усього дійства - баскетбольний матч, де зірками відчули себе усі учасники. Перша частина завершилась з перевагою команди Козака 17:13, після завершення баскетбольного двобою з перевагою в три очки виграли також представники Ол-Старс, підсумковий рахунок зустрічі 46:43 -  вирішальну перевагу забезпечив команді феноменальний кидок Вадима Козака через увесь майданчик на останній секунді першого тайму, який було зараховано у шість очок. 

Також у журналістів була можливість неформально поспілкуватися з гравцями "Хіміка" та більше дізнатися про підготовку команди до найближчих матчів та плани на сезон.

Олександр Рябчук, гравець СК "Хімік": "Мені дуже приємно, що Parimatch Ukraine проводить цей проєкт. Для спортсменів це можливість познайомитися з журналістами, показати наші тренування, дати відчути атмосферу гри. Було дуже весело, мені сподобалося, хоч наша команда і програла супернику".

Крістіан Джонс, гравець СК "Хімік": “Я ніколи не брав участь у таких проєктах. Більше того, я ніколи не чув про щось подібне навіть у США. Це гарна нагода познайомитися з журналістами. Хоч ми грали не на повну силу, але в українських журналістів справді непогані навички гри у баскетбол. Вірю, що баскетбол в Україні буде таким самим популярним як у США. Такі події сприяють цьому".

Альона Кобозєва, Head of Сommunications Parimatch Ukraine: "Проєкт "Тренування із зіркою" від Parimatch Ukraine спрямований на розвиток комунікації між спортсменами та представниками ЗМІ. На тренуванні журналісти мали можливість спілкуватися з баскетболістами, дізнатися про їхні плани, підтримати команду. Адже для нас усіх важливим є одне – розвиток спорту в Україні".