Категория: Суперліга
Опубликовано: 09 Февраль 2022

Команда Суперліги СК Хімік уходить на карантин

Після проведення тестів гравців на COVID-19 южненську команду Суперліги було відправлено на карантин. Заплановані на 10 та 12 лютого матчі за рішенням ФБУ перенесено на більш пізній термін.

Подробнее...

Домашній тур СК Хімік розпочне грою з Кривбасом

10 та 12 лютого команда Суперліги СК Хімік знову гратиме на домашньому майданчику. У першому матчі домашнього туру Хімік зустрічається з БК Кривбас – командою, що посідає сусідню сходинку у турнірній таблиці та поступається Хіміку лише на одну позицію.

Опубликовано: 06 Февраль 2022

БК Будівельник - СК Хімік 68:75

Южненський клуб виборов перемогу на майданчику "Будівельника" у напруженій розв'язці гри. Три очки Антипова на останній хвилині надали вирішальну перевагу Хіміку, а влучні штрафні від Ковляра та Джонса закріпили успіх команди.

Опубликовано: 04 Февраль 2022

БК Черкасські Мавпи - СК Хімік 80:78

У рівному протистоянні пройшла гра Черкаських Мавп проти Хіміка - 13 разів команди змінилися у ролі лідера, 14 - зрівнюівали рахунок. За шість секунд до завершення матчу Сергєєв здобув двоочкову перевагу для своєї команди, а у заключній атаці южненці не зуміли реалізувати кидок, і перемогу здобули господарі майданчика.

Опубликовано: 01 Февраль 2022

Склад СК Хімік знов скоротився

Деон Едвін став ще одним гравцем, що не завершив сезон і передчасно покинув СК Хімік. Причиною розриву контракту гравець назвав загрозу військового вторгнення з боку Росії.

Опубликовано: 24 Январь 2022

Домінік Морріс вибуває з клубу

За згодою сторін контракт з гравцем СК Хімік Домініком Моррісом розірвано. Як повідомив важкий форвард на своїй сторінці в Instagram, він продовжить кар'єру у лавах швейцарського БК Невшатель.

Опубликовано: 23 Январь 2022

СК Хімік - БК Запоріжжя 56:86

Невдалий старт господарів дозволив гостям із Запоріжжя вже у стартовій чверті набрати 32 очки та здобути двозначну перевагу у рахунку. А нижчий в цілому по грі відсоток реалізації кидків у Хіміка не сприяв зміні ситуації на майданчику. Перемогу у матчі одержали гості, і разом з тим перемістились на одну позицію у турнірній таблиці, змістивши Хімік на сьоме місце.

Опубликовано: 21 Январь 2022

Хімік - Прометей 62:92

У протистоянні з лідером чемпіонату южненці витримали на рівних першу чверть, вісім хвилин лідирували та завершили відрізок із рахунком 15:15. Але вже у другій чверті Прометей вийшов уперед та суттєво відірвався у рахунку, реалізував п'ять триочкових кидків, і загалом перегравши господарів з рахунком 35:9, що дозволило комфортно почуватись до кінця гри і утримувати дистанцію. Гра завершилась перемогою Прометея.

Опубликовано: 20 Январь 2022

Віталій Степановський: "Ми скучили за атмосферою нашого залу!"

Головний тренер СК Хімік  Віталій Степановський розповів про те, з якими проблемами стикається клуб у підготовці до домашнього туру, та запросив уболівальників підтримати Хімік у перших домашніх матчах 2022 року.

Опубликовано: 19 Январь 2022

Домашній тур. Хімік прийматиме Прометей та Запоріжжя

21 та 23 січня відбудеться пеший домашній тур команди Суперліги в новому році. На нас чекають матчі із лідером чемпіонату, БК Прометей, який не зазнав ще жодної поразки в сезоні, та наступна гра - із принциповим суперником за позицію, БК Запоріжжя, який наразі має рівну кількість очок із Хіміком.