Категория: Суперліга
Опубликовано: 20 Октябрь 2021

Приймаємо вдома фіналістів минулого сезону

В Южному проходитиме найближчим часом дві гри чемпіонату Суперліга Windrose - на паркеті ФСК "Олімп" Хімік приймає 22 жовтня команду Запоріжжя, а 24-го відбудеться зустріч з Прометеєм, обидва - учасники фіналу чемпіонату минулого сезону, срібний призер та чемпіон елітного дивізіону українського баскетболу.

Подробнее...

Опубликовано: 17 Октябрь 2021

Хімік вириває перемогу в Дніпрі

У другому матчі виїзного туру южненці вибороли перемогу в складному протистоянні в Дніпрі -  дальні кидки з відсотком реалізації 65% проти 19 відсотків у господарів стали k-фактором яскравої перемоги Хіміка.

Опубликовано: 15 Октябрь 2021

Харківські Соколи - Хімік 79:52

Розпочавши гру нарівні з господарями, у другій чверті Хімік пропустив від харків'ян ривок 13-0, не реалізував жодної атаки за шість хвилин. Отримавши перевагу у першій половині, господарі продемонстрували впевненість у всіх компонентах гри та здобули переконливу перемогу.

Опубликовано: 13 Октябрь 2021

Хімік на другому місті Суперліги Windrose

Турнірна таблиця Суперліги Windrose після п'яти турів чемпіонату. Після перших п'яти турів южненський Хімік посідає 2 місце у турнірній таблиці Суперліги, маючи 4 перемоги та 1 поразку.

Виїзний тур 15-17 жовтня

Южненський Хімік вирушає на виїзний тур, який розпочне у Харкові. У п'ятницю, п'ятнадцятого дивимося трансляцію на телеканалі УНІАН, та, як завжди, на YouTube каналі ФБУ, початок зустрічі о 19-30. Наступна гра

Опубликовано: 09 Октябрь 2021

Яскравий момент у виконанні Крістіана Джонса

Прикрасою першої половини зустрічі Хімік - Кривбас став данк від Джонса - американський бігмен підчас атаки побачив зручний "коридор" для розгону, та злетів над кільцем. Згадайте цей момент разом з нами - відео епізоду під дивіться нижче.

Хімік - Кривбас - 75:59

Южненці здобули четверту перемогу в чемпіонаті на домашньому майданчику у грі проти Кривбасу. Атлетичний баскетбол, побудований на захисті, демонстрували обидва суперники у грі дев'ятого жовтня в Южному.

Опубликовано: 08 Октябрь 2021

Наш наступний суперник - БК Кривбас 09.10.21р.

БК Кривбас проводить свій чорноморський виїзд 7 та 9 жовтня, перша зустріч відбулась в Одесі і завершилася на користь гостей; дев'ятого Кривий Ріг гратиме у Южному.

Опубликовано: 07 Октябрь 2021

СК Хімік - МБК Миколаїв 76:69

Хіміку вдалося захопити ініціативу на старті, відірвавшись від суперника на шість пунктів, але втримати перевагу не вийшло, гості відігралися достатньо швидко, і практично до четвертої чверті на майданчику точилася рівна боротьба. Переломити хід зустрічі вдалося після того, як команда Южного подолала кризу кидків здалеку - за першу половину реалізація склала 0/13. Також важливим фактором перемоги є те, що команда господарів до останньої хвилини віддавалася у захисті і стримувала "корабелів", які не припиняли спроб відігратися.

Вітаємо з Днем народження Домініка Морріса!

Сьогодні святкує свій День народження гравець Хіміка, Домінік Морріс! Ми бажаємо Домініку вдалого сезону з нашим клубом, нових досягнень та перемог! Гравець має з южненським клубом контракт на сезон 2021/2022, вже увійшов у число лідерів команди,