За згодою сторін контракт з гравцем СК Хімік Домініком Моррісом розірвано. Як повідомив важкий форвард на своїй сторінці в Instagram, він продовжить кар'єру у лавах швейцарського БК Невшатель.

Подробнее...

Опубликовано: 23 Январь 2022

СК Хімік - БК Запоріжжя 56:86

Невдалий старт господарів дозволив гостям із Запоріжжя вже у стартовій чверті набрати 32 очки та здобути двозначну перевагу у рахунку. А нижчий в цілому по грі відсоток реалізації кидків у Хіміка не сприяв зміні ситуації на майданчику. Перемогу у матчі одержали гості, і разом з тим перемістились на одну позицію у турнірній таблиці, змістивши Хімік на сьоме місце.

Опубликовано: 21 Январь 2022

Хімік - Прометей 62:92

У протистоянні з лідером чемпіонату южненці витримали на рівних першу чверть, вісім хвилин лідирували та завершили відрізок із рахунком 15:15. Але вже у другій чверті Прометей вийшов уперед та суттєво відірвався у рахунку, реалізував п'ять триочкових кидків, і загалом перегравши господарів з рахунком 35:9, що дозволило комфортно почуватись до кінця гри і утримувати дистанцію. Гра завершилась перемогою Прометея.

Опубликовано: 20 Январь 2022

Віталій Степановський: "Ми скучили за атмосферою нашого залу!"

Головний тренер СК Хімік  Віталій Степановський розповів про те, з якими проблемами стикається клуб у підготовці до домашнього туру, та запросив уболівальників підтримати Хімік у перших домашніх матчах 2022 року.

Опубликовано: 19 Январь 2022

Домашній тур. Хімік прийматиме Прометей та Запоріжжя

21 та 23 січня відбудеться пеший домашній тур команди Суперліги в новому році. На нас чекають матчі із лідером чемпіонату, БК Прометей, який не зазнав ще жодної поразки в сезоні, та наступна гра - із принциповим суперником за позицію, БК Запоріжжя, який наразі має рівну кількість очок із Хіміком.

Визначено пари чвертьфіналу Кубку та місця проведення змагань

За результатами жеребкування у чвертьфіналі Кубку України южненський Хімік змагатиметься зі столичним Будівельником. Гра відбудеться 16 березня у Києві.

Зустріч з делегатами ФІБА Європа у Офісі Президента України

Триває інспекційний візит представників ФІБА Європа до України, у ході якого гості перевіряють хід підготовки нашої країни до чемпіонату Європи 2025 року. Наразі відбулася важлива зустріч з делегатами ФІБА Європа спільно з керівництвом ФБУ у Офісі Президента України.

Опубликовано: 15 Январь 2022

БК Київ-Баскет - БК Хімік 82:65

Протистояння Києва та Южного пройшло на рівних у першій половині, але програна з результатом 23:2 третя чверть не дозволила більше повернути інтригу цього матчу, і до кінця гри Хіміку вдалося лише скоротити відставання.

Опубликовано: 14 Январь 2022

Вадим Козак провів найкращий у кар'єрі матч

Молодий український атакуючий захисник Хіміка Вадим Козак в цьому сезоні сповна користується шансом, який йому надав Віталій Степановський, підвищивши роль у команді - відзначає офіційний сайт змагань чемпіонат України Суперліга Wіndrose.

Опубликовано: 13 Январь 2022

БК Тенопіль - СК Хімік 89:73

Южненці відправились на тур за відсутності двох лідерів - Крістіана Джонса та Делано Спенсера, і у важкій боротьбі провели матч проти Тернополя, який підсилився двома американськими виконавцями. Гравці вже у першому матчі продемонстрували серйозну налаштованість на боротьбу - Мюррі здобув 21 очко для своєї команди, Джонс - 16 очок. Хімік у другій половині гри намагався здолати відстань, і певні відрізки матчу дозволяли сподіватись на перелом у грі, але тернополяне щоразу відновлювали позиції.