Аутсайдер проти лідера: протистояння п’ятниці

У п’ятницю відбудеться черговий матч Чемпіонату України «Суперліга», в якому передостання команда першості «ДніпроАЗОТ» прийматиме лідера турнірної таблиці «Хімік».
 
У першому колі
 
У матчі першого кола, що відбувся більше місяця тому, «Хімік» розгромив дніпродзержинців із рахунком 104-56, встановивши рекорди сезону за здобутими очками в одній грі та найбільшою різницею очок у домашній перемозі. Максим Корнієнко за неповних 19 хвилин, проведених на паркеті, встиг принести «Хіміку» 18 очок, а також зібрати 5 відскоків. Таку ж кількість очок здобув Олександр Рябчук. Найкращим гравцем «АЗОТу» став Станіслав Овдеєнко, в активі якого 14 очок і 10 підбирань. Тоді, щоправда, дніпродзержинців очолював інший тренер – Віктор Кобзистий.
 
 
Перед матчем
 
До майбутньої гри команди підходять із різними показниками. Якщо «Хімік», найрезультативніша та найефективніша команда серед одинадцяти, є беззаперечним лідером чемпіонату, то «АЗОТ» із двома перемогами в десяти матчах посідає десяту сходинку турнірної таблиці. Втім, останні три поєдинки «стрижі» можуть, усе ж таки, занести собі в актив. Спершу команда Валерія Плеханова дала бій «Миколаєву» (67-73), потім зупинилася за крок від перемоги над «Галичиною» (82-84) і нарешті здобула другу перемогу в сезоні, обігравши на виїзді «Говерлу» (81-73). 
 
Зауважимо й те, що за триочковими кидками дніпродзержинці навіть дещо випереджають майбутнього суперника (8.6 проти 8.4 у середньому за гру). Спробує Валерій Плеханов використати й інші козирі своєї команди. В будь-якому випадку «АЗОТ» спробує дати бій «Хіміку», аби як мінімум не повторити результат першого кола.
 
Передматчевий коментар
 
Очікуваннями від нового протистояння з «Хіміком» поділився найкращий гравець «АЗОТу» в першому матчі команд Станіслав Овдеєнко:
 
«Те, що з часу того матчу наша команда помітно змінилася в кращий бік, помітно, напевно, навіть не надто досвідченим уболівальникам. Зараз ми намагаємося в кожному матчі дати бій будь-якому супернику, незважаючи на його місце в таблиці. Зрозуміло, що у двох найближчих матчах із «Хіміком» і «Будівельником» вболівальники від нас багато чого не чекають, але сподіваються, що ми покажемо свій прогрес, все, що напрацювали за минулий місяць. Головним завданням у цих іграх буде відпрацювати наші ігрові схеми, особливо в захисті, щоб у всеозброєнні підійти до наступних трьох поєдинків, які будуть дуже важливими з турнірної точки зору».
 
 http://www.superleague.ua