Комментарии участников Финала четырех Кубка Украины

После жеребьевки полуфинальных пар Кубка Украины официальным сайтом ФБУ был проведен опрос среди игроков и тренеров финалистов. Знакомьтесь с оценками жеребьевки от непосредственных участников Ф4:

 

Як ми повідомляли раніше, в київському Палаці спорту відбулося жеребкування півфіналів Кубка України. Нагадаємо, за його підсумками в ? фіналу зустрінуться такі команди:

БК «Київ» – «Дніпро» (Дніпропетровськ)

«Хімік» (Южне) – «Будівельник» (Київ)

Тренери та гравці команд-учасниць Фіналу чотирьох Кубка України поділилися своїми думками щодо результатів жеребкування.

В.о. головного тренера БК «Київ» Леонід Іватін:

«Чесно кажучи, ми навіть не думали, з ким гратимемо в півфіналі Кубка, не розмірковували, хто для нас був би зручнішим, ми зосереджені на матчах чемпіонату України. Зараз ми думаємо про матч Суперліги з «Політехнікою-Галичиною», потім думатимемо про матч з «ДніпроАЗОТом» і так далі. Ми налаштовуємося на кожну гру, і думаємо про наступну. Втім, уже знаємо суперника в півфіналі Кубка України, тож почнемо теж потроху готуватися, готувати хлопців до Фіналу чотирьох. Головне, добре налаштуватися на матч, не так, як на чвертьфінальні поєдинки з «Авангардом».

Гравець БК «Київ» Руслан Отверченко:

«Ми зустрінемося в півфіналі з нашими прямими конкурентами, адже в чемпіонаті України ми зіграли 1:1 – виграли вдома і поступилися на виїзді. Отже, з цією командою можна грати, можна вигравати. Головне, щоб до Фіналу чотирьох ніхто не отримав травму і зіграли без травм. Це найголовніше».

Головний тренер БК «Дніпро» Вальдемарас Хомічюс:

«Усі чотири команди гідні грати у Фіналі чотирьох Кубка України. Знаєте, якби це була, скажімо, Євроліга, дві найсильніші команди розвели б, щоб вони зустрілися у фіналі. Добре, що у нас був сліпий жереб. Звісно, я радий, що перший матч ми граємо не з «Хіміком» і не з «Будівельником», очевидно, що ці дві команди сильніші за всіх. БК «Київ» – сильна команда, однак вона нашого рівня, і ми можемо з нею «бодатися».

Гравець БК «Дніпро» Олександр Мішула:

«Я не бачив жеребкування, адже воно відбувалося в перерві нашого матчу з «Будівельникам». Президент нашого клубу Валерій Кондратьєв зайшов до роздягальні, сказав про результати жеребкування. БК «Київ» сильна команда, гідний суперник. Ми налаштовуватимемося на боротьбу, і боротимемося. Так, БК «Київ», можливо, не найсильніший суперник з тих, що могли бути. Однак це теж дуже небезпечна команда, в якій є такі сильні гравці, як Отверченко, Швець. Щоб здобути перемогу, потрібно добре готуватися до цієї гри».

Головний тренер БК «Хімік» Карліс Мужнієкс:

«У півфіналі Кубка України нам випав «Будівельник» – наш конкурент і минулого сезону в фіналі чемпіонату країни, і цього сезону ми поруч у турнірній таблиці. Вже в першому матчі Фіналу чотирьох ми маємо бути готові битися на повну силу, показати, що ми готові вигравати Кубок».

Головний тренер БК «Будівельник» Віталій Черній:

«Будь-який жереб, яким би він не був, я приймаю. Що в півфіналі грати з «Хіміком», що у фіналі, немає різниці. Готуватися потрібно і на фінал, і на півфінал, тому наша справа – підготуватися, вийти і зіграти так, як потрібно».

Гравець БК «Будівельник» Дмитро Забірченко:

«Нам усе одно, яка команда випала б у півфіналі. Адже у Фіналі чотирьох усе одно доведеться грати з фаворитом, тож неважливо – в півфіналі чи у фіналі. Кубок – один трофей, який здобуває лише чемпіон, тому неважливо, коли зустрітися з головним опонентом – у півфіналі чи в фіналі. Другого місця в Кубку немає, як, власне, третього і четвертого. Перемагає в Кубку лише одна команда».

Фінал чотирьох відбудеться 6-7 березня в київському Палаці спорту.

http://ukrbasket.net