3 декабря "Химик" в гостях у "БИПЫ"

У Суперлізі Парі-Матч цього тижня відбудеться лише один поєдинок. Та непомітним для вболівальників він не має бути. У Одесі 3 грудня відбудеться чорноморське дербі БІПА – "Хімік". Поєдинки між цими сусідами завжди проходять в безкомпромісній боротьбі. І цього разу також варто очікувати на цікавий поєдинок.

 

БІПА набрала потужну ходу в Суперлізі Парі-Матч. Команда Вадима Пудзирея виграла всі п’ять поєдинків у листопаді: проти "Запоріжжя-ZOG" (83:71), "Дніпра" (64:59), "Кривбаса" (84:70), "Миколаєва" (88:82), "Волиньбаскета" (89:70).

Загалом переможна серія одеситів триває вісім матчів. Востаннє БІПА програвала 14 жовтня в Києві "Будівельнику" (68:83). Варто зазначити той факт, що в листопаді одесити вже розібралися з двома претендентами на найвищі місця за підсумками сезону – "Дніпром" та "Кривбасом".

Натомість "Хімік" у листопаді зазнав першої поразки в Суперлізі Парі-Матч – у домашньому поєдинку проти "Дніпра" (63:76). Наступні перемоги над "Запоріжжям-ZOG" (69:64) та "Миколаєвом" (74:68) надто легкими прогулянками для команди Віталія Степановського не були. І це на тлі невдалих виступів южненців у Лізі чемпіонів.

Та попереду ще більша частина сезону. Завдання з виходу в наступний етап євротурніру і тим більше захисту чемпіонського титулу.

Суперліга Парі-Матч

3 грудня
Одеса.17:00

БІПА (Одеса) – "Хімік" (Южне)

Лідери команд

http://fbu.ua