Кубок України. Наш суперник - БК "Говерла"

БК «Хімік», як і решта клубів Супеліги, підключається до кубкових змагань лише на стадії 1\8 Фіналу. Клуби отримали своїх суперників за жеребкуванням, що відбулося 9 листопада у Києві. 14 листопада відбудеться перша зустріч южненцев у змаганнях за Кубок України проти БК "Говерла".

Баскетбольний клуб «Говерла» у Кубку України вдало пройшов два раунди кваліфікації, зустрічаючись з командами західного регіону. Першим суперником івано-франківського колективу став Ужгород-ЗОДЮСШ, з яким обидва рази «Говерла» зіграла більш, ніш упевнено – 78:51 та 95:56. Не стали проблемою і львів’яни – більш, ніш 30 очок виграли франківці у першій зустрічі, та на позначці у 30 пунктів зупинились у повторному матчі (79:45 та 96:66).  У складі команди «Говерла» грають молоді гравці разом з досвідченими виконавцями, які мають досвід гри у Супелізі. Завжди стабільно грають лідери команди Станіслав Серпілін – 13,8 очок, 2,5 підбирать за гру; Юрій Лохманчук – 12,0 очок, 3,8 підбирань; Євген Коровяков – 10,8 очок та 4,0 підбирань; також більше десяти пунктів зазвичай набирає Олександр Бела – 10,5 очок та 6,3 відскока за гру. Під щитом дуже корисним завжди є Володимир Орленко – 5 підбирань що гри приносить він команді. Кращим асистентом у «Говерлі» є Андрій Калашніков – 7,5 результативних передач у кубкових іграх у середньому робить цей гравець. "Говерла" - амбітний колектив, за іграми якого цікаво спостерігати.

Завжди викликом для команд віщої ліги є можливість зустрітися з командами Суперліги. Такою можливістю випробувати свої сили стане двобій з віце-чемпіоном України, баскетбольним клубом «Хімік».

Южненський баскетбол у боротьбі за трофей представляють два колективи – команда Суперлігі «Хімік» та команда віщої лігі «Хімік-2». Южненська молодіжна команда починає цей етап на виїзді у Маріуполі – треба відзначити щасливу вдачу наших дублерів, адже вони гратимуть із командою вищої ліги тамають великі шанси пройти у чвертьфінал. Можемо відзначити, що за результатами жеребкування обидві команди Южного мають вдалий старт у ТОП-16, отже побажаємо нашим одноклубникам і вдалого фінішу!