Чвертьфінал Кубку України. Гра, у якій «Хімік» переміг ще до початку

… Щоправда, якій саме з «Хіміків», - на це дасть відповідь тільки гра. Але, саме у зустрічі 1/4 Фіналу Кубку України переможе команда, що захищає кольори «Хіміка», це абсолютно точно. Згадаємо, яким був шлях до цієї стадії змагань у обох колективів.  

 

БК «ХІМІК». Володар Кубку України 2015/2016р., Фіналіст Кубку України 2016/2017р.

Команда Суперліги БК «Хімік» підключилась до кубкових змагань сезону 2017/2018р. на стадії 1/8 фіналу, і першим суперником южненців стала івано-франківська «Говерла». У зустрічі 14 листопада на власному майданчику «Хімік» вже зняв усі питання про переможця у парі, перегравши гостей більш, ніж на 50 очок. За сумою двох ігор БК «Хімік» пройшов у чвертьфінал, де отримав суперника згідно жеребкування.  І це буде перший випадок в історії БК «Хімік», коли у двобої в офіційних змаганнях зустрінуться дві команди – представники южненського клубу.

БК «ХІМІК-2»

На шляху у чвертьфінал команда Олександра Пащенка подолала вже трьох суперників, і щоразу напруга боротьби ставала все більш запеклішою. Першим суперником «Хіміка-2» був луцький «Старий Луцьк Університет», другу пару ігор відіграли южненці зі столичним «Київ-Баскетом», і до 1/8 фіналу Кубку дійшли, не зазнавши жодної поразки. Найважчі ігри відбулись у «Хіміка-2» з «Маріуполем», коли на майданчику суперника южненці програли 27 очок, але у матчі-відповіді в Южному зуміли відігратись, випередивши суперника на 31 пункт. Це була свого роду сенсація, за якою відбулася ще одна – за жеребом «Хімік-2» потрапив на своїх одноклубників і старших колег, команду Суперліги БК «Хімік».