БК "Хімік" запрошує на кубкову зустріч!

Відкриває календарний баскетбольний рік у Южному зустріч двох команд БК «Хімік»: у рамках чвертьфіналу Кубка України восьмого січня проходитиме повторна гра у южненскій парі. Як команди готуються, з яким настроєм повернулись після новорічних свят до роботи, розповідають наставники обох колективів – головний  тренер БК «Хімік» Віталій Степановський та старший тренер команди «Хімік-2» Олександр Пащенко.

 

Віталій Степановський, головний тренер БК «Хімік»

Новорічна перерва у тренуваннях у нас була досить короткою – з 30 грудня до 2 січня, увесь час невеличкої паузи у чемпіонаті ми присвятили роботі над загальною фізичною підготовкою гравців, працювали над тим, щоб підтягнути функціональний стан команди. Готуємось до повторної гри з «Хіміком-2» у Кубку в абсолютно звичайному режимі, так само, як готувались би до будь-якого іншого суперника. Зрозуміло, що команда Суперліги сильніша, і у цьому конкретному матчі нам важливо не бути розслабленими і уникнути травмувань.  Гравці нашого дубля намагатимуться продемонструвати свої найкращі якості, будуть віддаватися грі на всі 200%, і наша задача буди зосередженими і зіграти дуже уважно, щоб переходити до наступних задач сезона.

Попереду у нас складний виїзд у Харків та Дніпро, остання гра обох цих суперників показала, наскільки сильнішим зараз є харківський «Політехнік» - протягом матчу вони на рівних боролись з лідером чемпіонату БК «Дніпро», і поступилися лише в останній чверті допустивши кілька помилок. Важко «Хіміку» буде грати з обома суперниками, але найскладнішою буде гра проти дніпрян, які зараз посідають першу сходинку турнірної таблиці, і мають лише одну поразку за сезон. Ми дуже цілеспрямовано готуємось до цього виїзду, і сподіваємось на скоріше одужання всіх наших гравців. Повернення гравців з лазарету надасть можливість більшої ротації, більше варіантів буде у тренера та простіше команді виконувати свої завдання.

 

Олександр Пащенко, старший тренер команди «Хімік-2»

Наша команда після новорічного відпочинку почала працювати 3 січня, мі почали тренування та підготовку до кубкової зустрічі. Мі розглядаємо цю гру як певний етап відпрацювання командних взаємодій як у захисті, так і у нападі. Для нас ігри з головною командою клубу це дуже хороший стимул випробувати свої сили перед своїми старшими одноклубниками.  Гра  «Хімік» - «Хімік-2» з одного боку, сприймається як товариська зустріч, але у той самий час це офіційний матч чвертьфіналу Кубку України, тому буде більше відповідальності і більше хвилювань. Зрозуміло, що команда Суперліги сильніша за нас, але наші хлопці намагатимуться продемонструвати свої найкращі якості. На мою думку, будь-яка зустріч старших гравців з молодшими суперниками завжди викликає неабиякий інтерес уболівальників, і справжню запеклу боротьбу з боку молодших, які намагатимуться довести, що варті грати на більш високому рівні.