Деон Едвін – MVP квітня у Cуперлізі Парі-Матч

При визначенні найкращого гравця квітня вподобання вболівальників, оцінка тренерів і думки експертів відрізнялися не суттєво, проте у кожної групи були свої лідери.

Цього разу найбільша кількість потраплянь до тренерських збірних туру була за легким форвардом «Київ-Баскета» Павлом Крутоусом, секрет його успіху у стабільності, якого б результату не досягала команда Павло завжди був одним з її лідерів. У голосуванні вболівальників від «Київ-Баскета» брав участь його партнер по команді В’ячеслав Петров, але явним лідером серед усіх учасників був захисник БК «Запоріжжя» Майкл Холтон, який зібрав 44,4% голосів цієї категорії випередивши лідера «Хіміка» Деона Едвіна, свого опонента по ігровій позиції. Фахівці TM Parimatch належним чином оцінили внесок і Холтона, і Крутоуса, і Едвіна у досягнення їхніх команд, зрештою саме клубний успіх у плей-офф став одним з вирішальних факторів у визначенні найціннішого гравця квітня. Зазначимо, що представник южненців удругe у цьому сезоні отримав почесне звання гравця місяця у Суперлізі Парі-Матч, у листопаді найкращим було визнано Кріса Джонса.

Голосування вболівальників: Майкл Холтон – 44% - 3 бали; Деон Едвін – 21% - 2 бали; Дмитро Глєбов – 12% - 1 бал.

- Опитування тренерів: Павло Крутоус – 18 разів – 3 бали; Деон Едвін – 14 разів – 2 бали; Сергій Павлов – 11 разів - 1 бал.

- Оцінка експертів ТМ Parimatch: Деон Едвін – 3 бали, Павло Крутоус – 2 бали, Майкл Холтон – 1 бал.

У підсумку, найбільшу суму балів зібрав саме Деон Едвін (лише його згадали у всіх трьох категоріях) 2 + 2 + 3 = 7 балів. Друге місце – Павло Крутоус: 3 + 0 + 2 = 5 бали. На третьому місці Майкл Холтон 0 + 3 + 1 = 4.

Нагадаємо що саме Деона Едвіна також визнано MVP Сезону 2018/19 років.

fbu.ua