Виталий Степановский со студенческой сборной борется за золото Универсиады!

Исторический матч финала Универсиады-2019, в котором встретятся сборные Украины и США в борьбе за золотые медали, состоится 11 июля в 21.00. Болельщики смогут увидеть игру в прямом эфире телеканала X-Sport.

Універсіада-2019. Чоловіки. Фінал

Неаполь, Італія

Україна — США

Початок матчу — 21:00

Трансляція — XSPORT, FBU.ua

Сьогодні, 11 липня, чоловіча збірна України проведе історичний матч. Команда Віталія Степановського вдруге в історії зіграє у фіналі Універсіади-2019, де нашій збірній, як і 14 років тому, протистоятиме збірна США.

Єдиної поразки на турнірі українська збірна зазнала на груповому раунді саме в матчі проти збірної США, яка зібрана на базі університету Клемсон Тайгерс. Виключно гравці цієї баскетбольної програми представляють свою країну на Іграх в Неаполі.

Збірна України вже довела на цьому турнірі, що є добре організованою командою, яка вміє використовувати свої сильні сторони та слабкі сторони суперника. Американці, за традицією, фаворити на більшості міжнародних турнірів, але те що ми можемо перемагати цю команду підтверджує і зустріч команд у групі і виступ США в інших поєдинках по турніру.

Українська збірна вже має срібло Універсіади в Ізмірі, але тепер наша команда розраховує на крок вперед і спробує взяти таке бажане золото.

Джерело: fbu.ua