Виталий Степановский ответил на вопросы сайта ФБУ

Главный тренер БК "Химик" Виталий Степановский в интервью для сайта ФБУ ответил на вопросы о кадровых решениях клуба в ходе прошедшего сезона, о принципах формирования команды, планах работы в сборной и предстоящем Финале четырех Кубка.

 

Головний тренер Хіміка Віталій Степановський під час Live-інтерв’ю в Facebook ФБУ розповів про те, чому Михайло Горобченко залишив склад южненців під час сезону, що минув, та як Віталій Зотов опинився в команді.

«Дуже прикро, що дехто не розуміючи суті питання, намагався когось звинуватити. Я не суддя, щоб когось судити, а можу лише розмірковувати. 

З Михайлом Горобченком я познайомився ще у студентській збірній, він тоді мені сподобався і був ще на контракті з Київ-Баскетом. Ми спілкувались з його агентом Єгором Чемякіним про те, що у нього навряд буде можливість розвиватися в Київ-Баскеті, який йшов на кваліфікацію Ліги чемпіонів. У хлопця було б дуже небагато часу у складі киян. Я переговорив з Айнарсом Багатскісом, він його відпустив, а ми підписали. 

Він дуже непогано розвивася, дуже добре виглядав у деяких матчах і я був задоволений його грою. Але, знову ж таки, повернемось до того, про що ми говорили. Для мене дуже важливі моменти, які я є не тільки на майданчику, а й за його межами. Відбулося декілька дуже неприємних моментів за межами майданчику, які не залишали мені шансу і ми змушені були розірвати контракт з Михайлом. 

Мені дуже шкода його і я бажаю йому вибратися із ситуації, яка з ним склалася. Він насправді міг стати, а може й стане хорошим гравцем. Але наші шляхи розійшлися і цій людині я руки не подам.

Горобченко пішов, а про конфлікт між Зотовим та Віталієм Чернієм я й гадки не мав. Мені просто зателефонував його агент, який сказав, що Віталій вільний гравець. У зв’язку з тим, що від нас пішов Михайло Горобченко, нам, безумовно, потрібно було закрити цю позицію і ми розуміли, що Віталій нам не завадить. Ми діяли fair play і навіть заплатили компенсацію за його перехід, але могли й не платити, адже у людини не було контракту. Можно було просто трохи почекати. Але ми вдіяли так, нібито у нього є контракт, було зрозуміло, шо в Миколаєві він вже не залишатиметься. 

З нашого боку ми не хотіли жодних конфліктів, ніхто нікого не краде посеред сезону. Хімік ніколи цим не займався і завди діяв чесно».

Смотрите интервью с главным тренером полностью по ссылке fbu.ua/news