Исполком ФБУ запретил начинать подготовку к сезону раньше 25 августа

22 июля состоялось заседание исполкома ФБУ, на котором было принято решение о времени начала предсезонной подготовки - определена дата 25 августа в качестве стартовой к новому сезону. Решение связано с необходимостью минимизации опасности инфицирования игроков COVID-19.

 22 липня відбулося онлайн засідання Виконавчого комітету Федерації баскетболу України. Під час нього відбулося голосування щодо початку тренувального процесу для професійних клубів. В результаті, з метою мінімізації ймовірності інфікування учасників чемпіонату України COVID-19, беручи до уваги практику провідних спортивних ліг світу, професійним клубам було заборонено розпочинати підготовку до нового сезону раніше 25 серпня, (6 тижнів до початку сезону).

За це рішення проголосували 14 членів виконкому, 3 проголосували проти.

Таке рішення Виконкому обумовлене нестабільною ситуацією з пандемією COVID-19 та тенденцією до зростання кількості інфікованих осіб (середня кількість інфікованих на добу осіб  зростає та знову досягає показників 800-900 осіб на добу, що в рази перевищує аналогічні показники в більшості країн Європи).

 

 

Джерело: сайт ФБУ