Делано Спенсер: «Дуже хочу почати сезон в Южному з перемоги»

Share/Save/Bookmark

Напередодні першої гри чемпіонату ми поспілкувались з гравцем "Хіміка" Делано Спенсером. Гравець розповідає про себе, про враження від українських команд, про очікування від сезону та прагнення. Читайте докладніше в нашому інтерв'ю. 

- Делано, ти в Южному – нова людина, хочу представити тебе нашим уболівальникам.

- Мене звати  Делано Спенсер, в Южному я підписав мій четвертий професійний контракт. Минулий сезон я провів в Словаччині, у нас з командою був фантастичний сезон, виграли Кубок і чемпіонат. З Хіміком ми вже зіграли  багато передсезонних ігор, досить позитивний результат цих матчів, побачили свій потенціал. У нас в команді хороша ротація. Все організовано для нас так, що нам дуже комфортно працювати, всі хлопці в команді наполегливо працюють. Я думаю, ми зробили все, щоб команда провела дуже хороший сезон. Ну і звичайно, будемо продовжувати працювати, докладати всіх зусиль для результату.

- Які враження у тебе склалися від колективу, з яким ти зараз працюєш?

- Мої перші враження про команду? Ми як родина! Всі допомагають, все підтримують. Я багато розумію російською, слова схожі зі словацькою мовою. Все у нас буде добре, я думаю, потрібно продовжувати віддаватися роботі, працювати, трудитися на тренуваннях, залишатися у фокусі на кожній грі. Я дуже чекаю початку чемпіонату, зустрічі з фанами в залі на грі. Нам дуже сподобалося, як вони підтримували нас в передсезонних іграх.

- Що можеш сказати про рівень нашого чемпіонату по тих командах, з якими вже зустрічався в передсезонні?

- Рівень українського чемпіонату, наскільки я можу судити по іграх, які ми провели - команди грають на хорошому рівні, всі команди добре укомплектовані, буде хороший рівень конкуренції, я в цьому впевнений.

- Які завдання в чемпіонаті стоять перед тобою. Перед Хіміком?

- Я думаю, що у нас зібралася дуже хороша команда, у нас є шанс виграти чемпіонат, також як і поборотися за Кубок. Потрібно робити крок за кроком, йти від гри до гри, вирішувати завдання по черзі і не зупинятися в самовдосконаленні. Думаю, у нас з нашою командою є хороші шанси добитися цього.

- Чи вистачило вам часу з командою, щоб вибудувати якісну комунікацію на майданчику? Є вже хороший рівень взаєморозуміння?

- Так, звичайно, у нас вже дуже хороший рівень командної гри, ви це можете бачити в різних варіантах transition offense, в інших взаємодіях. У нас дуже позитивна динаміка. Ми всі нюанси розбираємо з нашим тренерським штабом, у нас дуже хороші взаємодії з усіма.

- Дуже важливе питання від наших фанів - плануєш ти стригтися?

:) Так, я не міняв зачіску давно, але планував це зробити перед першою грою. У мене є різні пристосування для того, щоб прибрати волосся, мені подобається виглядати по-різному.

- Хотів би ти сказати щось нашим фанам перед першою грою!

- Мені дуже сподобалося, як нас підтримували фани на передсезонних іграх, це дає нам величезну мотивацію. У нас перша гра в сезоні буде - чорноморське дербі, правильно? Я чув про це, це теж дуже стимулює. Я дуже хочу виграти, почати чемпіонат з перемоги. Будемо боротися в захисті і в нападі. Я постараюся зробити все, що від мене залежить, щоб допомогти своїй команді виграти. Ми чекаємо на наших фанів, приходьте підтримати нас в грі.  Ми всі в очікуванні початку сезону!

- Скажи, Делано, хто або що надає тобі підтримку у занятті баскетболом?

- Мене дуже підтримує моя сім'я - мої мама, батько, мої молодші брати, вони теж грають у баскетбол. Вони допомагають мені знайти правильний баланс в житті, стимулюють працювати, мотивують. Я думаю, моя мама зможе приїхати в Южний на початку сезону, я теж дуже чекаю цієї зустрічі. Звичайно, робота з командою дуже надихає, наш тренер робить величезну роботу. Коли така підтримка з обох сторін - і від сім'ї, і від команди, це дуже добре. І, звичайно, надихає, коли бачиш фанів команди, як вони приїжджають з командою на виїзд, витрачають кілька годин на дорогу, щоб підтримати команду, коли приходять в свій зал і уболівають, це дає енергію і ще більше сил боротися за перемогу.

Нагадуємо, перша гра чемпіонату Суперліга WindRose відбудеться в Южному 24 вересня о 18-00, "Хімік" гратиме проти БК "Одеса".