Яскрава перемога Хіміка в Черкасах

Share/Save/Bookmark

Всі гравці Хіміка відзначились результативною грою, а індивідуальний внесок Спенсера - 28 очок, 7/9 влучань здалеку; та Джонса - 16 очок, 8 підбирань і 4 перехоплення допомогли Хіміку одержати переконливу перемогу.

30.09.21р., ДС Будівельник, м.Черкаси

Черкаські Мавпи - Хімік 63:89 (16:25, 17:21, 14:18, 16:25)

Черкаські Мавпи: Максвелл - 24 очки, 7 підбирань, 3 блок-шоти; Кольченко - 11 очок, 2 підбирання, 2 передачи; Ткаченко - 8 очок, 11 підбирань; Первіс - 7 очок, 4 підбирання, 3 передачи, 5 втрат.

Хімік: Спенсер - 28 очок, 3 підбирання, передача, 2 перехоплення; Джонс - 16 очок, 8 підбирань, 4 передачі, перехоплення, блок-шот; Морріс - 12 очок, 5 підбирань, 2 передачі; Едвін - 11 очок, 7 підбирань, 4 передачі, перехоплення, блок-шот; Козак - 8 очок, 3 підбирання; Антіпов - 4 очки; Рябчук - 3 очки, 5 підбирань, передача, перехоплення; Сорочан - 3 очки; Завадський - 2 очки; Ковляр - 4 передачи, 2 підбирання, 1 очко; Мироненко - 1 очко, 3 підбирання, блок-шот.

9:0 в перші хвилини зустрічі від Хіміка змусили хвилюватися господарів, і водночас надали моральну перевагу южненцям.  Черкаські Мавпи змогли відкрити рахунок лише на четвертій хвилині зустрічи. До завершення половини гри Хімік залишався попереду, і пішов на велику перерву з гандікапом в 13 очок. Спенсер демонстрував свої снайперські здібності, і вже в першій половині гри реалізував чотире дальніх спроби, до завершення матчу збільшивши цей показник до 7. Взагалі для Черкас найбільш невдалим був саме кидок здалеку у цій грі - 2 з 22 спроб, до того ж підвела команду Міхельсона вкрай невдала гра лідера минулої зустрічи Первіса - 7 очок, 5 втрат.

Южненці, отримавши перемогу у грі з Черкасами, продовжують виїзний тур матчем проти столичного Будівельника, який відбудеться 2 жовтня о 14-00.