СК Хімік - МБК Миколаїв 76:69

Share/Save/Bookmark

Хіміку вдалося захопити ініціативу на старті, відірвавшись від суперника на шість пунктів, але втримати перевагу не вийшло, гості відігралися достатньо швидко, і практично до четвертої чверті на майданчику точилася рівна боротьба. Переломити хід зустрічі вдалося після того, як команда Южного подолала кризу кидків здалеку - за першу половину реалізація склала 0/13. Також важливим фактором перемоги є те, що команда господарів до останньої хвилини віддавалася у захисті і стримувала "корабелів", які не припиняли спроб відігратися.

07.10.21р., ФСК Олімп, м.Южне,

СК Хімік - МБК Миколаїв 76:69 (18:20, 12:12, 20:16, 26:21)

СК Хімік: Спенсер - 19 очок, 7 підбирань, 4 передачі, перехоплення, блок-шот; Морріс - 18 очок, підбирання, передача; Едвін - 13 очок, 8 підбирань, 7 передач, перехоплення; Джонс - 8 очок, 8 підбирань, 4 передачі, перехоплення; Мироненко - 7 очок, 2 підбирання, 2 перехоплення; Рябчук - 5 очок, 2 підбирання, перехоплення; Ковляр - 4 очки, підбирання, 2 передачі.

МБК Миколаїв: Волкер - 27 очок, 2 підбирання, 3 передачі, 2 перехоплення; Деніел - 13 очок, 6 підбирань, перехоплення; Кожемякін - 9 очок, 2 підбирання, 2 перехоплення; Тіщенко - 7 очок, 4 підбирання, 2 передачі, перехоплення; Онуфрієв - 6 очок; Барніс - 5 очок, 4 підбирання.

Хімік почав гру стрімко - Спенсер реалізував першу атаку, за кілька секунд зробив перехоплення і додав ще два пункти. Наступну атаку у швидкому відриві завершував Ковляр, і вже шість очок було на рахунку Хіміка. Гості швидко відігралися, зрівняли рахунок. У першій чверті команди продемонстрували ще кілька ривків, після яких щоразу ситуація зрівнювалася. На останній секунді Кожем'якін влучив здалеку та забезпечив своїй команді перевагу у два очки наприкінці першої чверті.  Друга чверть проходила у силовій боротьбі , що стало причиною великої кількості нереалізованих атак з обох сторін, і в цілому у цьому відрізку гра була рівною, отже на перерву команди пішли з рахунком 30:32. На старті третьої чверті Хімік здійснив прорив - подолавши кризу кидків здалеку, що була у першій половині (0/13), тричі  влучили з-за дуги за чотири хвилини, і вийшли вперед 41:37. Миколаївці зуміли ще раз перехилити терези на свій бік, знову ж таки за рахунок трьохочкових, за дві хвилини до завершення чверті вийшли вперед 43:48. Але важка праця южненців у захисті допомогла команді Віталія Степановського піти на останню перерву з позитивною різницею - Хімік не пропустив в заключному епізоді жодного м'яча, при цьому додав сім очок. Морріс завершив третю чверть кидком здалеку, і він же відкрив четверту чверть влучанням зі снайперської дистанції. В цьому епізоді гравець реалізував чотири дальніх кидки, відзначивши власний день народження яскравою грою. У стані гостей найбільш вдало в атаці грав Уокер, проте його 27 очок було недостатньо "корабелам" задля того, щоб загострити гру в заключній чверті. Хімік одержав перемогу з рахунком 76:69, наступна гра южненців відбудеться вже дев'ятого жовтня - Хімік приймає БК Кривбас, початок гри о 14-00.