Наш наступний суперник - БК Кривбас 09.10.21р.

Share/Save/Bookmark

БК Кривбас проводить свій чорноморський виїзд 7 та 9 жовтня, перша зустріч відбулась в Одесі і завершилася на користь гостей; дев'ятого Кривий Ріг гратиме у Южному.

Згадаємо, як розвивались події в одеській грі Кривбаса.  Зі старту поєдинку гості мали незначну перевагу і тримали її до самої перерви. Підопічні Артема Сліпенчука вправніше діяли попереду, особливо завдяки легіонерам та бігмену Владиславу Коренюку. По ходу третьої чверті перевага «Кривбасу» сягнула 14 очок, втім господарі не відпустили суперників у великий відрив. Одеса кілька разів наближалася на відстань у 4-5 балів, проте створити господарям майданчику не вдалося. Криворіжці довели справу до перемоги 94:85. Найрезультативнішим у складі гостей знову був американський захисник Закарі Коупленд. Він став першим гравцем чемпіонату, хто перетнув межу в 100 набраних очок.

В той день южненці на власному майданчику перемогли МБК Миколаїв, у дуже напруженому протистоянні переломили хід зустрічі в останній чверті. Наразі, Южний та Кривий Ріг є сусідами у турнірній таблиці, посідаючи третє та четверте місця відповідно, при чому команди мають рівні показники: 3 перемоги/1 поразка. Отже, на нас чекає двобій рівних суперників, кожен з яких прагне покращити своє турнірне становище.

У передсезонних товариських іграх команди Южного та Кривого Рогу зіграли з рахунком 1:1, обидва суперника грали від захисту, ігри проходили в рівному протистоянні, і від кожного епізоду залежав підсумок гри. В офіційних матчах чемпіонату відповідальність в рази більша, отже і боротьба буде завзятою! Уболівальників запрошуємо в зал ФСК Олімп, матч почнеться о 14-00. Телевізійну трансляцію дивимося на каналі УНІАН та YouTube ФБУ.