БК Одеса - СК Хімік 58:72

Share/Save/Bookmark

Хімік розпочинає друге коло чемпіонату перемогою в Одесі у інтригуючій зустрічі, де на початку гри господарі мали перевагу у 13 очок, а по завершенні Хімік випередив одеситів на 14 пунктів.

06.11.21р., СК Динамо, м. Одеса

БК Одеса - СК Хімік 58:72 (17:9, 16:25, 11:22, 14:16)

БК Одеса: Келлісон - 24 очки, 4 підбирання, 2 перехоплення; Агафонов - 13 очок, 7 підбирань, 2 передачі; Фіцпатрік - 6 очок, 10 підбирань.

СК Хімік: Едвін - 19 очок, 5 підбирань, 4 передачі, перехоплення; Ковляр - 14 очок, передача, 2 перехоплення; Антипов - 10 очок, 9 підбирань, блок-шот; Козак - 9 очок, 3 підбирання, 3 передачі; Спенсер - 9 очок, 5 підбирань, передача, перехоплення; Морріс - 6 очок, 7 підбирань, передача, перехоплення; Рябчук - 3 очки; Мироненко - 2 очки, 2 підбирання.

Господарі дуже впевнено почали гру та повели у рахунку 12:2. Зрушити з цієї крапки южненцям вдалося після перехоплення та вдалої атаки Деона Едвіна, і завершили першу чверть команди з рахунком 17:9. На початку другої десятихвилинки Едвін та Моррісон ще скоротили відстань від суперника, 17:13, після чого Олег Юшкін зупинив гру на тайм-аут, щоб не дозволити южненцям розвити успіх. На деякий час це вдалося, одесити просунулись до позначки у 21 очко,  а у Хіміка залишалось на той момент 13 очок. Але знов Едвін та Моррісон додали та відповіли супернику вдалими влучаннями, і на п'ятій хвилині другої чверті встановилися цифри 25:17. Серйозно похитнути позиції господарів вдалося Хіміку у другій половині чверті - два влучання здалеку від Ковляра та два від Спенсера дозволили гостям піти на перерву, маючи одне очко переваги. До позначки у 10 очок южненці дісталися вже у другій половині третьої чверті - снайперські влучання Спенсера та Рябчука та боротьба у захисті стали основою перелому у грі, який приніс перемогу Хіміку. Гру завершено з рахунком 58:72, наступна гра чемпіонату для СК Хімік відбудеться 12 листопада проти Тернополя, южненці зіграють на домашньому майданчику.