СК Хімік - БК Тернопіль 63:57

Share/Save/Bookmark

У домашній зустрічі з Тернополем Хімік узяв реванш за поразку у першому колі. Найбільш результативним гравцем у цьому матчі став Крістіан Джонс, який набрав 24 очки та 10 підбирань, рейтинг ефективності гравця 28.

12.11.21р., ФСК Олімп, м. Южне

СК Хімік - БК Тернопіль 63:57 (13:14, 17:10, 20:14, 13:19)

СК Хімік: Джонс - 24 очки, 9 підбирань, передача, 2 перехоплення, блок-шот; Едвін - 11 очок, 5 підбирань, 2 передачі; Мироненко - 10 очок, підбирання; Козак - 7 очок, 5 підбирань, 2 передачі; Антіпов - 10 підбирань, 4 очки, 2 перехоплення; Спенсер - 3 очки, 3 підбирання.

БК Тернопіль: Домаркас - 19 очок, 2 підбирання, передача; Долежай - 9 очок, 6 підбирань, 2 перехоплення; Луценко - 9 очок, 5 підбирань, 3 передачі; Фурстінгер - 7 очок, 5 підбирань, передача, перехоплення, блок-шот; Дашич - 4 очки, 10 підбирань, 7 передач; Місяць - 4 очки, 3 підбирання, 2 перехоплення.

Початок зустрічі більш вдало провели гості, здобувши до середини першої чверті перевагу у шість очок - 2:8. Після тайм-ауту від Віталія Степановського южненці достатньо швидко наздогнали, відігравши  відрізок 7:0. До завершення чверті явного лідера на майданчику не було - набрані суперником чотири пункти скоротив баззер-бітером  Козак, і результат першої чверті став 13:14. У другій чверті обидва суперники зосередились на захисті, Тернопіль доволі швидко перебрав фолів, чим скористалися южненці - Крістіан Джонс збирав на собі фоли під кошиком та максимально їх реалізовував, з лінії він набрав п'ять очок, ще три на рахунку Едвіна; додамо в цей перелік і енд-уан від Спенсера. Все це склалося у перемогу южненців у чверті 17:10 та дало господарям комфортну різницю у рахунку по завершенні половини гри.

Два влучання здалеку від Долежая на початку третьої десятихвилинки скоротили відстань до одного кидка, 32:30. Але відповідь южненців була також швидкою та дуже своєчасною - Андрій Мироненко влучив з-за дуги і збільшив відрив своєї команди. Після цього Тернопіль ще раз наблизився у рахунку, але загострити ситуацію не вдалося, знову Джонс видав чудовий відрізок, здобувши п'ять очок з гри. Підтримали ривок Хіміка два з фолом від Едвіна, перехоплення та прохід Антипова, блок-шот Ковляра Бояркіну, влучання здалеку від Козака, а найкращим моментом та окрасою усієї гри став але-уп у виконанні Козака та Джонса. гра южненців у цьому відрізку була і більш наполегливою, і більш видовищною, і забезпечувала команді кращий результат. Проте, цей епізод ще не забезпечив остаточної перемоги. Гості не тільки в заключному епізоді не припинили боротьби, їм вдалося кілька разів скоротити до трьох очок, а за дві хвилини до завершення матчу зусиллями Домаркаса підійшли упритул - 57:56. Дуже важливі очки приніс Хіміку Мироненко, реалізувавши з-за дуги три пункти, южненці узяли важливе підбирання після невдалої атаки гостей, та втримали перевагу до фінальної сирени, здобувши перемогу у грі.

Наступна зустріч Хіміка пройде 14 листопада в Южному, наш суперник - столичний Київ-Баскет, початок гри о 14-00.