Хімік - Київ-Баскет 69:93

Share/Save/Bookmark

Втрачена южненцями ініціатива на початку зустрічі дозволила Київ-Баскету повести в рахунку 14:27 та ускладнила задачу для господарів майданчику. Хімік у рівній боротьбі провів другу та третю чверті, але низький відсоток влучань не дозволив загострити ситуацію та переломити хід гри. Київ-Баскет переміг у матчі, здобувши другу в сезоні перемогу над южненським клубом.

14.11.21р., ФСК Олімп, м.Южне

Хімік - Київ-Баскет 69:93  (14:27, 19:21, 24:21, 12:24)

Хімік: Едвін - 24 очки, 3 підбирання, 3 передачі, перехоплення; Джонс - 18 очок, 5 підбирань, блок-шот; Морріс - 11 очок, 9 підбирань, 3 передачі, перехоплення; Ковляр - 7 очок, передача; Козак - 4 очки; Антипов - 3 очки, 5 підбирань; Спенсер - 2 очки, підбирання, перехоплення.

Київ-Баскет: Вудсон - 17 очок, 2 підбирання, передача; Кеффи 0- 14 очок, 4 підбирання, 2 передачі, 2 перехоплення; Томсон - 14 очок, 2 підбирання, 3 передачі, перехоплення; Гаррет - 12 очок, 9 підбирань;  Скапінцев - 11 очок, 10 підбирань; Войналович - 11 очок, підбирання, передача;  Тиртишник - 7 очок, 2 підбирання; Анікієнко - 4 очки; Вашингтон - 3 очки,  3 підбирання, 2 передачі, перехоплення.

На старті матчу зав'язалась рівна боротьба, за першу половину чверті лідер змінився на майданчику 11 разів, але друга половина чверті пройшла під диктовку гостей, які змінили за п'ять хвилин рахунок з 10:10 на 14:27. Така суттєва перевага в рахунку дозволила гостям відчути впевненість в атаці, та збільшити гандикап до 19 очок за наступні п'ять хвилин гри. Найбільш вдало протистояв киянам Деон Едвін, його дії у захисті та результативна атака принесли 10 очок Хіміку у цій чверті, але переграти гостей, які реалізували три дальніх спроби за чверть, було важко. На велику перерву команди пішли за рахунку 33:48. Успішною була у виконанні южненців і третя чверть, захист та командна робота Хіміка привели команду до успішного результату чверті, яку господарям вдалося виграти 24:21 навіть попри те, що кияни продовжували набирати бали здалеку, додавши до свого активу ще три "трьохи", остання з яких залетіла в кільце Хіміка майже з сиреною, - Томсон подарував своїй команді не лише додаткові бали, а й емоційний заряд на фінальну чверть. Треба відзначити, що підопічні Айнарса Багатскіса використали всі свої сильні сторони у грі, та довели матч до перемоги, підсумковий результат зустрічі 69:93. Наступну гру южненці знов проводять на домашньому майданчику - 18 листопада Хімік прийматиме Черкаських Мавп.