Наш наступний суперник - БК Черкаські Мавпи

Share/Save/Bookmark

Наступний суперник Хіміка в чемпіонаті Суперліга Wіndrose - БК Черкаські Мавпи, з якими южненський клуб зустрінеться вже завтра о 18-00 в ФСК Олімп. Зараз черкаська команда посідає останню сходинку турнірної таблиці з результатом 11 поразок/2 перемоги.

Виграні матчі черкасчан - з БК Будівельник та БК Кривбас, і серед програних - переважна кількість, що пройшли у щільній боротьбі та завершились з різницею 2-5-7 очок на користь переможця. Черкаські Мавпи, як і будь-яка команда Суперліги, не втрачає можливості нав'язати боротьбу та зачіпитися за будь-яку можливість вийти вперед. Згадаємо останні ігри листопада за участі наших суперників - Мавпи програли п'ять очок Харківським Соколам та поступилися Дніпру у сім пунктів. У грі з Харковом команда Михельсона програвала майже 20 очок, та повернулася у боротьбу у четвертій чверті - за десять хвилин рахунок п'ять разів зрівнювався, а остаточне вияснення стосунків перенеслося на овер-тайм. Лише у додатковий час Соколам вдалося повернути лідерство та добитися перемоги. У матчі з Дніпром підопічні Максима Міхельсона взагалі не відпускали у відрив суперника протягом усього матчу, увесь ігровий час на майданчику точилася рівна боротьба, і лише в останній чверті дніпряни переломили хід гри та здобули перемогу. тоже, лише повна зосередженість у боротьбі буде запорукою успішної гри з цим суперником, який є вкрай мотивованим та націленим на боротьбу за перемогу.

Додаткову цікавість для южненських уболівальників складає гра за участі екс-южненців у складі Черкас - вихованців Хіміка Олександра Кольченка та Сергія Попова, Сергія Скіри, Сергія Приймака та Олега Бондаренка. Чекаємо на наших уболівальників на матчі!