СК Хімік - БК Черкаські Мавпи 63:76

Share/Save/Bookmark

Власні втрати та проблеми з реалізацією кидків стали на заваді южненцям у досягненні успіху у грі з Черкасами. У середині третьої чверті Хімік наздогнав суперника, скоротивши до одного пункта, але кілька втрат від господарів знов повернули Мавпам можливість відновити свої позиції перед заключною чвертю. У підсумку - перемога гостей, і рахунок по сезону між Черкасами та Южним стає 1:1.

18.11.21р., ФСК Олімп, м.Южне

СК Хімік - БК Черкаські Мавпи 63:76 (17:19, 13:21, 18:14, 15:22)

СК Хімік: Джонс - 15 очок, 12 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення, блок-шот; Едвін - 15 очок, 4 підбирання, 2 передачі, перехоплення; Мироненко - 9 очок, 2 підбирання, 2 передачі; Ковляр - 8 очок, 3 передачі; Рябчук - 6 очок, 3 перехоплення; Морріс - 3 очки, 6 підбирань, 2 передачі; Козак - 3 очки, підбирання, перехоплення; Антипов - 2 очки, 3 підбирання, 2 переді, перехоплення, блок-шот; Спенсер - 2 очки, 4 підбирання, передача, перехоплення.

БК Черкаські Мавпи: Хамільтон - 19 очок, 2 підбирання, 4 перехоплення; Максвелл - 15 очок, 11 підбирань, 2 передачі, 4 перехоплення; Дугат - 12 очок, 5 підбирань, 9 передач; Конате - 6 очок, 2 підбирання, 2 перехоплення; Скіра 6 очок, 4 підбирання, блок-шот; Кольченко - 5 очок; Попов - 3 очка, 2 підбирання; по 2 очки Бондаренко, Приймак.

У першій чверті команди демонстрували досить рівну гру, і завершили перший відрізок за різниці у два очки. Закріпитися у ролі лідера Черкаси змогли у другій чверті, десять очок Хемілтона за п'ять хвилин вивели гостей на відмітку 23:31, а власні помилки та втрати не дозволили Хіміку зменьшити відстань, і на велику перерву команди пішли з десятиочковою різницею, 30:40. Третя чверть розпочалась ривком Хіміка 6:0 - перехоплення Рябчука та реалізовані командою атаки загострили інтригу на майданчику та продемонстрували націленість на боротьбу від господарів. Южненці скоротили у цьому відрізку відстань до одного очка, але заключну частину чверті програли 8:3, і перед заключною чвертю на табло були цифри 48:54. До кінця гри южненцям не вдалося повернути свої позиції, більш високий відсоток влучань приніс гостям перемогу у грі. Підсумковий рахунок зустрічі 63:76. Наступний матч Хімік проводить вже 20-го листопада, на майданчику ФСК Олімп южненці прийматимуть БК Будівельник.