Хімік-Будівельник 72:77

Share/Save/Bookmark

У важкому протистоянні южненці стримували Будівельник до кінця третьої чверті, коли максимальний розрив сягнув 14 пунктів. Завдяки злагодженій командній роботі та влучанням здалеку Хімік відіграв різницю у четвертій чверті та навіть вийшов уперед, та за останні півтори хвилини вісім очок від Рендла вирішили долю цього двобою. Будівельник виграє вже другу гру з Хіміком у цьому сезоні.

20.11.21р., ФСК Олімп, Южне

Хімік - Будівельник 72:77 (18:22, 18:14, 15:26, 21:15)

Хімік: Спенсер - 16 очок, 5 передач, перехоплення; Джонс - 12 очок, 9 підбирань, 4 передачі, перехоплення; Едвін - 11 очок, 4 підбирання, 4 передачі, 2 перехоплення, 2 блок-шоти; Антипов - 9 очок, 6 підбирань, передача, перехоплення; Рябчук - 6 очок, 3 підбирання, 3 передачі, перехоплення; Мироненко - 6 очок; Ковляр - 6 очок, підбирання, передача; Морріс - 5 очок, 2 підбирання; Козак - 1 очко, 2 підбирання, 2 передачі.

Будівельник: Рендл - 24 очки, 3 підбирання, 5 передач; Стоктон - 15 очок, 4 підбирання3 передачі; Конєв - 11 очок, 5 підбирань; Близнюк - 7 очок, 8 підбирань; Браун - 6 очок, 3 підбирання, 2 перехоплення; Апшоу - 5 очок, 5 підбирань, 2 передачі; Кобець - 5 очок, 2 підбирання, передача; Гордон 2 очки, 9 підбирань; Прокопенко - 2 очки.

На початку гри гості зробили ривок 3:12, на який южненці відповіли 11:2, і по завершенні сьомої хвилини гри рахунок зрівнявся - 14:14. Потужний відрізок видав Спенсер, здобувши 10 очок для команди. За останні хвилини чверті гості зуміли вийти вперед та пішли на першу перерву за рахунку 18:22. За аналогічним сценарієм пройшла і друга чверть матчу, лише з тією різницею, що Хімік, відпустивши суперника на вісім очок вперед, здійснив відповідь 8:0 за останні чотири хвилини другої чверті, і на перерву команди пішли з нічийним рахунком 36:36.

До середини третьої чверті  команди грали на рівних, а за наступних п'ять хвилин гості знов відірвались у рахунку, Стоктом продемонстрував найбільш яскраву гру у цьому епізоді, здобувши сім очок для своєї команди, і перед заключним відрізком матчу рахунок становив 51:62.  Вже на перших хвилинах четвертої чверті южненці здійснили потужний ривок 10:0 - два влучання здалеку Рябчука та Мироненка, командні дії та захист южненців дозволили знов урівняти шанси на перемогу. Нажаль, втримати свої позиції господарям не вдалося, гравці Хіміка здійснили кілька помилок, які гості використали на свою користь. Рендл став визначальною фігурою у цьому драматичному фіналі, його 11 очок в четвертій чверті, з яких вісім - за останні півтори хвилини гри допомогли Будівельнику завершити гру перемогою. Це вже друга перемога Будівельника в протистоянні с Хіміком у цьому сезоні.