БК Запоріжжя - СК Хімік 79:87

Share/Save/Bookmark

Хімік здобуває вольову перемогу у Запоріжжі. Суперники за позицію у турнірній таблиці, Запоріжжя та Хімік, провели дуже непоступливий матч, у якому відривалися один від одного на короткий час, та кожного разу наздоганяли та зрівнювали рахунок.

Так, коли у третій чверті господарі вибороли сім очок переваги за три хвилини до завершення епізоду і з'явилося відчуття небезпеки, Спенсер та Едвін узяли ініціативу на себе та допомогли южненцям повернути рівновагу. Відігравши три хвилини з рахунком 8:2, Хімік перед завершальною чверттю здобув мінімальну перевагу - 63:62. В четвертій чверті гойдалки продовжилися, на деякий час Максвелл вивів Запоріжя вперед - 70:68, та у цьому поєдинку це був останній епізод, коли господарі лідирували. Розпочав переможний ривок южненців Едвін, на рахунку американського форварда два проходи під кошик суперника, по тому дуже важливі кидки здалеку реалізували Спенсер та Морріс, що дозволило Хіміку до кінця гри триматися на відстані 4-6 очок та контролювати ситуацію на майданчику. Лідер сьогоднішньої гри Делано Спенсер, який набрав 26 очок за гру, в останні хвилини реалізував важливі штрафні кидки, здобувши 5 очок для команди. Южненці витримали фізичний та психологичний тиск, та зуміли здобути важливу перемогу на майданчику принципового суперника.  Наступний тур Хімік знов гратиме на виїзді - 9 грудня в Миколаєві та 11-го - у Кривому Розі.