МБК Миколаїв - СК Хімік 82:87

Share/Save/Bookmark

Хімік мав перевагу в рахунку протягом усієї зустрічи та втримав лідерство в підсумковій чверті попри фінльний ривок господарів 14:3.

Южненці дуже впевнено почали гру і здобули двозначну перевагу ще у першій чверті, 27:15. Змінив ситуацію на майданчику Херст, який на старті другої чверті самотужки зробив ривок 8:0 і скоротив відстань до сіми очок. У відповідь від южненців у наступному епізоді Спенсер додав вісім очок (два здалеку і кидок із середньої відстані), і знову Хімік повернувся на позначку у 15 очок переваги. Проте, господарі майданчику до кінця чверті зуміли хитнути рахунок у свій бік - знову Херст разом з Волкером були головними виконавцями у цьому епізоді. На перерву команди пішли за рахунку 40:47. Після перерви господарі першими відкрили рахунок - Тищенко скоротив відстань до п'яти очок. Перші хвилини третьої чверті були для южненців нерезультативними, та коли Хімік налагодив атаку, два влучання здалеку від Рябчука та Едвіна повернули їм комфортну перевагу. У наступному епізоді головну роль відіграв капітан "корабелів" Андрій Кальніченко, його п'ять очок знов скоротили різницю, 53:58. Але на цьому гойдалка не зупинилась, южненцям вдалося повернутися до чотирнадцяти очок переваги завдяки дальнім влучанням Морріса, Едвіна та Рябчука, 57:71 було на табло перед останньою чвертю. Таку відстань вдалося зберігати до середини заключної десятихвилинки, але господарі зуміли суттєво загострити боротьбу - кілька вдалих перехоплень і швидких атак, та десять очок від Волкера в заключному епізоді допомогли миколаївцям скоротити відстань, але не перемогти. Южненці втримали свою перевагу та завершили гру з рахунком 87:82.