Хімік - Харківські Соколи 74:72

Share/Save/Bookmark

Южненці пропустили стартовий ривок від гостей 0-4, але  швидко наздогнали і в середині першої чверті вже вийшли вперед після влучного кидка Спенсера з-за дуги та швидкого перехоплення й атаки Джонса. Протягом гри Хімік залишався попереду, аж поки Трой Сімонс у другій половині четвертої чверті видав серію кидків, самотужки набрав за дві хвилини одинадцять очок та вивів харків'ян уперед - 66:68.

У драматичному завершенні матчу важливий кидок реалізував Александр Антіпов, після "трьохи" в його виконанні рахунок зрівнявся, але залишалось ще майже три хвилини. Гості ще раз повернули собі лідерство, але відірватися у рахунку їм не вдалося - Вадим Козак реалізував два з двох штрафних, 71:72, а у наступному епізоді лідер Соколів Зечевіч скоїв неспортивне порушення - і знову Антипов допоміг своїй команді, додавши два очки з лінії штрафних. Южненці втримали перевагу до фінальної сирени та отримали дуже важливу перемогу у домашній зустрічі.