СК Хімік - БК Дніпро 78:73

Share/Save/Bookmark

СК Хімік у надважкому протистоянні з БК Дніпро зумів повернутись у гру з дефіциту у -18 очок та добитися перемоги, скоївши вирішальний ривок у третій чверті. Южненці не тільки відіграли відставання, але й вийшли вперед перед заключним відрізком. Всю четверту чверть на майданчику точилася боротьба за лідерство, і цей двобій нервів южненці також виграли, реалізував у заключному епізоді важливі кидки - три від Антипова та чотири штрафних від Спенсера допомогли южненцям завершити гру перемогою.

19.12.21р., ФСК Олімп, Южне

СК Хімік - БК Дніпро 78:73 (16:30, 18:15, 28:14, 16:14)

СК Хімік: Спенсер - 23 очки, 3 підбирання, 3 передачі, 2 перехоплення, блок-шот; Джонс - 14 очок, 8 підбирань, 2 перехоплення; Едвін - 11 очок, 6 підбирань, передача; Моріс - 8 очок, 3 підбирання; Ковляр - 5 очок, 5 передач; Антипов - 5 очок, 5 підбирань; Мироненко - 3 очки, 2 підбирання

БК Дніпро: Павлов - 21 очко, 4 підбирання, 2 передачі; Санон - 16 очок, 4 підбирання, передача; Крутоус - 9 очок, підбирання, 2 передачі; Купер - 8 очок, 5 підбирань, 7 передач, перехоплення; Кравцов - 8 очок, 6 підбирань, 2 блок-шоти; Загреба - 6 очок, 3 підбирання; Зотов - 5 очок, 4 підбирання.

На початку зустрічі Хімік повів у рахунку, але не довго утримував перевагу - шість очок Санона та влучна "трьоха" Павлова вивели Дніпро на сім очок вперед, 9:16. До кінця чверті гості зміцнили свої позиції, і на першу перерву команди пішли з рахунком 16:30. Протягом другої чверті ситуация на майданчику суттєво не змінилась, але на перерву южненці пішли на емоційному підйомі після вдалого перехоплення та влучання здалеку від Спенсера, після якого відставання Хіміка скоротилося до одинадцяти пунктів.  Спенсер же і розпочав третю чверть  результативною грою, за три хвилини гравець приніс команді ще шість очок, при чому Хімік значно додав у захисті і змусив суперника кілька разів помилитися. дуже важливі дальні кидки від Козака та Едвіна, а також прохід Едвіна під кошик Дніпра вже у середині третьої чверті вивели южненців у лідери, 52:51. До кінця чверті команди ще кілька разів помінялись у ролі лідера, але Хімік кожного разу повертав перевагу у рахунку. У заключній частині чверті двічі Ковляр вдало ассистировав Джонсу, і бігмен Хіміка додав драйву, вколотивши в обох атаках згори. Завершилася третя десятихвилинка з рахунком 62:59, і суперники не відпускали один одного до завершення поєдинку. В нескінченних змінах лідера пройшла четверта чверть, і лише в останні 30 секунд южненцям вдалося вирвати перемогу - важливі очки, здобуті у важкій боротьбі під кошиком, приніс команді Джонс, 74:73, після чого Спенсер реалізував чотири з чотирьох штрафних, витримавши нервове напруження завершальних секунд матчу. Яскрава перемога над принциповим суперником завершує календарний рік для Хіміка. Наступні матчі южненської команди відбудуться вже у новому, 2022 році.