БК Тенопіль - СК Хімік 89:73

Share/Save/Bookmark

Южненці відправились на тур за відсутності двох лідерів - Крістіана Джонса та Делано Спенсера, і у важкій боротьбі провели матч проти Тернополя, який підсилився двома американськими виконавцями. Гравці вже у першому матчі продемонстрували серйозну налаштованість на боротьбу - Мюррі здобув 21 очко для своєї команди, Джонс - 16 очок. Хімік у другій половині гри намагався здолати відстань, і певні відрізки матчу дозволяли сподіватись на перелом у грі, але тернополяне щоразу відновлювали позиції.

13.01.22, ФОК, Тернопіль

БК Тенопіль - СК Хімік 89:73 (28:18, 21:16, 20:22, 20:17)

БК Тенопіль: Мюррі - 21 очко, 3 підбирання, 5 передач, 4 перехоплення; Фурстінгер - 17 очок, 4 підбирання, 3 передачі, 2 перехоплення; джонс - 16 очок, 4 підбирання; Домаркас - 15 очок, 5 підбирань, 9 передач; Сандул - 8 очок, 12 підбирань; Бояркін - 5 очок, 7 передач.

СК Хімік: Козак - 18 очок, 3 підбирання, 3 передачі; Морріс - 14 очок, 4 підбирання, 2 перехоплення; Едвін - 9 очок, 2 підбирання, 3 передачі; Рябчук - 8 очок, 4 підбирання, 2 передачі, перехоплення; Завадський - 4 очки, 5 підбирань; Сорочан - 2 очки, 2 перехоплення.

Євген Сорочан, що незвично для гравця, вийшов у стартовій п'ятірці гри, відкрив рахунок матчу, а після вдалої атаки господарів южненці відповіли влучанням здалеку - три очки реалізував Ковляр, 2:5 на старті двобою. Але наступні кілька хвилин диктували свої правила господарі, і ривок 10:2, в ході якого Мюррі набрав п'ять очок, дозволив господарям закріпитись у ролі лідера. Але южненці зуміли наздогнати, після трьохочкового влучання Козака від різниці лишився лише один пункт, 14:13. Наступні три хвилини чверті знов Тернопіль демонстрував організовану атаку та вісокий процент реалізації, і перший відрізок закінчився з рахунком 28:18. До великої перерви суттєвих змін не відбулося, господарі збільшили перевагу ще на п'ять очок, а южненцям кілька разів вдавалося скорочувати відстань, але втримувати успіхи було важко. Після перерви Хімік продемонстрував налаштованість відіграти різницю, і доволі успішно проти зонного захисту Тернополя атакував здалеку - Рябчук, Козак, Антипов, Морріс своїми влучаннями допомогли втримати Тернопіль та звершили чверть з рахунком 22:20. В четвертій чверті южненцям вдалося наблизитись до 10 очок, але дві "трьохи" Джонса знов повернули комфортну перевагу господарям і Терноіль завершив гру перемого.

Наступну гру чемпіонату України Суперліга Windrose Хімік проведе в Києві - матч Київ-Баскет - Хімік відбудеться 15-го січня о 14-00.