БК Черкасські Мавпи - СК Хімік 80:78

Share/Save/Bookmark

У рівному протистоянні пройшла гра Черкаських Мавп проти Хіміка - 13 разів команди змінилися у ролі лідера, 14 - зрівнюівали рахунок. За шість секунд до завершення матчу Сергєєв здобув двоочкову перевагу для своєї команди, а у заключній атаці южненці не зуміли реалізувати кидок, і перемогу здобули господарі майданчика.

04.02.22р., ПС Будівельник, Черкаси

БК Черкасські Мавпи - СК Хімік 80:78 (22:20, 20:19, 16:13, 22:26)

БК Черкасські Мавпи: Ткаченко - 20 очок, 2 передачі, 2 блок-шоти;  Дугат - 19 очок, 4 підбирання, 5 передач, 2 перехоплення; Хамільтон - 13 очок, 9 підбирань, 3 передачі; Кольченко - 8 очок, 2 підбирання, 1 блок-шот; Сергєєв - 7 очок, 4 підбирання; Приймак - 6 очок, 8 підбирань; Шаліч - 5 очок, 9 підбирань, 3 передачі.

СК Хімік: Ковляр - 20 очок, 2 підбирання, 8 передач, 4 перехоплення;  Спенсер - 19 очок, 4 підбирання, 4 передачі, перехоплення; Джонс - 18 очок, 7 підбирань, 2 передачі, перехоплення, блок-шот; Мироненко - 9 очок, 2 підбирання; Антипов - 7 очок, 3 перехоплення, 2 блок-шоти; Рябчук - 5 очок, 4 підбирання, 2 перехоплення.

Южненський клуб у Черкасах провів перший матч після відйізду з команди Деона Едвіна, але втрата вже другого легіонера змусила ще більше згуртуватись команду Віталія Степановського. У грі на майданчику Черкаських Мавп Хімік виглядав дуже впевнено, і не відпускав суперника у відрив, до завершення першої половини перевага у рахунку складала не більше чотирьох очок, і щоразу, коли господарі виходили вперед, южненці швидко наздоганяли. Але після великої переви три очки гандикапу швидко переросли у +7 для господарів, і наставник Хіміка змушений був узяти тайм-аут вже на другій хвилині чверті - адже старт його підопічні програли 4:0. Після хвилинної перерви Антипов реалізував три очки, і у напруженій боротьбі южненцям вдалося знов зрівнятися з супернииком - за дві хвилини до заврешення чверті рахунок став 52:52. Дуже вдалий епізод провів Спенсер - влучні штрафні та енд-уан від американського захичника допомогли знов зрівняти шанси. Господарі відповіли двома атаками здалеку, і перед заключною чвертю здобули дуже важливу перевагу - 58:52. Трьохочковий кидок стал вирішальним у відповідному кам-беку Хіміка, який южненці здійснили у четвертій чверті. Три влучання Мироненка, дальній від Рябчука - і Хімік вже попереду, 69:70. Останні п'ять хвилин на майданчику йшла боротьба нервів, після атак Ковляра та Спенсера вже п'ять очок переваги було у южненців. Відіграти втрачене Мавпи зуміли завдяки Дугату, і в останні три хвилинии рахунок ще три рази був рівним, Олександр Ковляр холоднокровно відповідав і з гри, і з лінії штрафних. Але в осанні секунди гри вдача була на боці Черкас - господарі реалізували атаку і здобули два очки переваги, а южненці за останні шість секунд не зуміли реалізувати кидок. У дуже цікавому та напруженому протистоянні Черкаські Мавпи вибороли перемогу.  Наступну гру СК Хімік проводить у Києві, 6 лютого відбудеться зустріч з БК Будівельник.