БК Будівельник - СК Хімік 68:75

Share/Save/Bookmark

Южненський клуб виборов перемогу на майданчику "Будівельника" у напруженій розв'язці гри. Три очки Антипова на останній хвилині надали вирішальну перевагу Хіміку, а влучні штрафні від Ковляра та Джонса закріпили успіх команди.

06.02.22р., GymMaxxArena, Київ

БК Будівельник - СК Хімік  68:75  (13:8, 20:31, 22:15, 13:21)

БК Будівельник: Гудвін - 16 очок, 7 підбирань, 2 перехоплення; Рендл - 12 очок, 2 підбирання, 4 передачі; Браун - 14 очок, 6 підбирань; Гордон - 10 очок, 14 підбирань, блок-шот; Стоктон - 9 очок; Конев - 6 очок, 11 підбирань, 3 передачі.

СК Хімік: Джонс - 19 очок, 7 підбирань, 2 передачі, перехоплення; Ковляр - 16 очок, 5 підбирань, 6 передач, перехоплення; Мироненко - 13 очок, 3 підбирання, 2 передачі, перехоплення; Козак - 13 очок, 2 підбирання, передач, 2 перехоплення; Спенсер - 7 очок, передача; Антипов - 6 очок, 7 підбирань, 2 передачі, перехоплення; Рябчук - 1 очко, 8 підбирань, 4 перехоплення.

Стартували у матчі господарі майданчику більш, ніж упервнено - гандикап 8:0 у першій половині чверті надав перевагу Будівельнику, але южненці швидко подолали стартову кризу. Першим з гравців Хіміка Спенсер знайшов можливість для атаки, після нього Ковляр тричі вдало завершив прохід, і перша чверть завершилась з рахунком 13:8. Не зупиняючись після перерви, южненці продовжили у другій чверті вдало атакувати. До проходів Ковляра додались трьохочкові влучання Мироненка, Козака та Джонса, і вже первага на боці команди Віталія Степановського - 17:25. До завершення половини зустрічі Хімік залишався попереду, і на перерву команди пішли з рахунком 33:39.

На початку третьої чверті на майданчику лідирував Козак - три очки, прохід і після перехоплення Рябчука - ще одне влучання здалеку, і на табло вже 33:47. Відповіли господарі також потужним ривком 10:0, який розпочав Гудвін данком, а після двох трьохочкових Брауна та влучання з-під кошика Рендла Будівельник повернув собі мінімальну перевагу - 55:54. Шість разів за четверту чверть суперники помінялися у ролі лідера, двічі зрівняли рахунок, але після того, як на бало установилися цифри 66:66, Хімік почав відвойовувати лідерство. Дуже важливу "трьоху" закинув Антипов, - 66:70 за півтори хвилини до кінця гри. у наступному епізоді Будівельник намагався відповісти здалеку, але трьоха"від Рендла не досягла мети, а підбирання Мироненка у захисті не дозволило господарям продовжити атаку. Господарі спробували використати тактику швидкого фолу, але влучні штрафні від Ковляра та Джонса лише посилили позиції южненців. Хімік здобув важливу перемогу у виїзній грі та перервав серію поразок, граючи скороченим складом.

Наступний тур южненці гратимуть вдома - 10 лютого Хімік прийматиме Кривбас; 12-го - МБК Миколаїв.