Виталий Коваленко - в символической пятерке недели

По версии сайта Суперлиги в пятерку лучших игроков недели среди всех команд суперлиги вошел форвард БК "Химик" Виталий Коваленко. Отмечен его личный вклад в командный результат, а также тот факт, что именно Виталий  повел за собой команду и сделал стартовый рывок, что стало фундаментом победы "Химика" в игре с "АЗОТом".

 Минулого тижня відбулися чергові матчі Чемпіонату України серед клубів Суперліги, за підсумками яких наш сайт визначає традиційну символічну п’ятірку.

Захисники

Соломон Боузман («Кривбас») – 20 очок + 5 передач + 2 підбирання + 1 перехоплення = 21 РЕ.

Виїзна гра проти «Черкаських Мавп» стала для захисника «Кривбасу» найкращою в Чемпіонаті України «Суперліга». Особливо важливу роль у перемозі криворіжців відіграли його влучні триочкові кидки та штрафні, холоднокровно пробиті наприкінці гри.

Джастін Лав («ОДЕСА») – 23 очка + 5 підбирань + 2 передачі + 2 перехоплення = 21 РЕ.

Реалізувавши два штрафні на останніх секундах важкого матчу з «Києвом», Джастін Лав остаточно зняв питання про переможця. До цього він записав на свій рахунок 8/14 кидків із гри, 3/3 штрафних, а також 5 зібраних відскоків, ставши в підсумку найкориснішим гравцем зустрічі.

Форварди

Віталій Коваленко («Хімік») – 14 очок + 3 підбирання + 1 передача + 1 перехоплення = 15 РЕ.

Форвард южненців не просто став найрезультативнішим гравцем матчу з «АЗОТом». Саме він розпочав стартовий ривок своєї команди, здобувши 10 очок протягом кількох  хвилин  на початку зустрічі.

Максим Корнієнко («Донецьк») = 28 очок + 9 підбирань + 3 передачі + 1 блок-шот = 36 РЕ

Екс-гравець «Дніпра», а нині «бігмен» «Донецька», провів проти колишнього клубу чудову гру, записавши на свій рахунок 11/13 кидків із гри, 6/7 штрафних, а також 9 відскоків, 6 із яких він зібрав на чужому щиті.

Центровий

Деніел Кікерт («Азовмаш») – 19 очок + 9 підбирань + 1 передача + 1 блок-шот = 24 РЕ.

Центровий «Азовмашу» став найкращим гравцем переможного матчу з «АЗОТом», реалізувавши 4 двоочкових і 3 триочкових кидки, а також плідно попрацювавши на щитах.

http://www.superleague.ua