Категория: Юніори
Опубликовано: 21 Февраль 2022

СК Хімік-2 - МБК Маріуполь 89:55

Ще одну переконливу перемогу здобула команда вищої ліги Хімік-2, зустрічаюсь у домашньому турі із суперником з Маріуполя. Протягом гри всі гравці южненської команди отримали час на майданчику, і кожен завершив зустріч із позитивним результатом, здобувши очки у матчі.

Подробнее...

Опубликовано: 20 Февраль 2022

СК Хімік-2 - МБК Маріуполь 100:73

Захопивши ініціативу на початку зустрічі, Хімік-2 відірвався у рахунку і продовжував лідирувати протягом усієї гри. Першу гру домашнього туру южненці виграли з рахунком 100:73, наступна зустріч відбудеться завтра о 13-00.

Опубликовано: 14 Февраль 2022

СК Хімік-2 - БК Прометей-2-ДДТУ 70:86

У повторній зустрічі Прометею-2 вдалося взяти реванш за програш у першій грі туру. Команди вийшли на майданчик мотивовані на боротьбу, але гості здобули перевагу у першій чверті, на рівних боролися у другій,  і попри опір южненців, гості все ж таки переломили хід гри у третій чверті завдяки кращій грі на підбиранні та більшому відсотку реалізації кидків, і довели гру до перемоги.

Опубликовано: 13 Февраль 2022

Хімік-2 - Прометей-2 104:70

У першій грі з лідером підгрупи, командою Прометей-2, южненці одразу захопили ініціативу, і вже наприкінці першої чверті мали перевагу у десять очок. По ходу зустрічі Хімік-2 збільшив перевагу до 36 очок, і завершив матч з рахунком 104:70, здобувши впевнену перемогу на старті другого етапу чемпіонату.

Опубликовано: 09 Февраль 2022

ЮДЮСШ-Хімік-07 здобув чотири перемоги

З другого по п'яте лютого пройшли ігри туру ВЮБЛ команд юнаків 2007р.н., протягом якого команда ЮДЮСШ-Хімік-07 провела чотири зустрічі і одержала чотири перемоги.

Опубликовано: 30 Январь 2022

БК Львівська Політехніка - СК Хімік-2 71:79

У непоступливій боротьбі пройшла зустріч 30 січня - команди грали на одному рівні до великої перерви, і лише в третій чверті южненцям вдалося відірватись, досягти комфортної переваги у десять очок.

Опубликовано: 29 Январь 2022

БК Львівська Політехника - СК Хімік-2 74:97

Після тривалої перерви в чемпіонаті южненська команда вищої ліги розпочала змагання у Львові, перегравши суперника у першій грі туру із рахунком 97:74. Хімік-2 був попереду протягом усієї гри, а вирішальною в матчі стала третя чверть, у ході якої южненці реалізували сім кидків здалеку, чотире з яких на рахунку Івашова.

Опубликовано: 30 Декабрь 2021

Передноворічні привітання для молодших команд

30 грудня в ФСК Олімп відбулося передноворічне тренування команд  юнаків ЮДЮСШ-Хімік 2007, 2008 та 2009р.н., яке проходило у формі конкурсів та товариської гри, а на завершення всі гравці отримали подарунки, які було надано профспілкою ОПЗ за підтримки федерації баскетболу Южного.

Опубликовано: 29 Декабрь 2021

ЮДЮСШ-Хімік-09 виборов три перемоги на виїзді

Команда юнаків ЮДЮСШ-Хімік-09 провела тур у Києві з 23 по 26 грудня. Було зіграно чотири матчі за три дні змагань, у трьох южненці здобули перемогу.
Опубликовано: 28 Декабрь 2021

Прикарпаття-Говерла - Хімік-2 80:92

Южненці здобули другу перемогу на турі та четверту у сезоні проти команди Івано-Франківська. Кращим за набраними очками вдруге стал Ануар Рахімшаїков - 20 пунктів на рахунку форварда; за підбираннями Микита Безима завершив гру з найкращим показником - 11 підбирань додав гравець до 14 очок за гру; Олександр Ковляр додав до 19 очок 7 результативних передач.