Александр Ковляр: "Командный дух позволяет быть сильными"

В интервью официальному сайту ФБУ капитан украинской сборной U-16 Александр Ковляр рассказал о победе своей команды над сборной Грузии и о готовности к чемпионату Европы, который кадетские сборные проведут в Сараево с 9 сентября.

Добре, коли важка робота освячується перемогою, але ніхто не розслаблятиметься – вважає український захисник. Збірна України готується до чемпіонату Європи (Дивізіон В). Стартують у Сараєво підопічні Віталія Чернія матчем з білорусами 9-го серпня.

 
- Ми щодня наполегливо тренуємося, це непросто – двічі на день працювати на повну. Але тренер нас підбадьорює. І в іграх він не дає нам спокою у найкращому розумінні цього слова, постійно дає нам імпульс працювати у високому темпі. Щоб ми злагоджено грали у захисті, ставали згуртованою командою. Це допоможе нам досягати успіху на чемпіонаті Європи.
 
- У контрольному матчі з Грузією суперник часом вів гру і лідирував, як вдалося змінити хід подій?
 
- Ми намагаємося діяти командно, підтримаємо одне одного, навіть коли хтось помилився, завжди прагнемо підстрахувати. Це дає свої плоди. Ми не падаємо духом, лава запасних дуже палко підтримує тих хлопців, які б’ються на майданчику. За рахунок цього ми не втрачаємо впевненості, з’являються натхнення, кураж і відповідно сили для ривку вперед. Тоді виходить і наздогнати, і випередити суперника. Звісно, тренер корегує дії, веде гру, ми реалізовуємо його задум, дослухаємося до його настанов і це дає результат.
 
- Перемога над командою з Дивізіону А додасть емоцій чи може розслабити?
 
- Ви що! Навпаки, вона ще більш згуртує команду, сприятиме більшій впевненості у своїх силах. Це допоможе нам у подальшому, зокрема на чемпіонаті Європи.