Виталий Степановский возглавит студенческую сборную на Всемирной Универсиаде-2019

Как сообщает официальный сайт ФБУ, Международная федерация студенческого спорта приняла заявки двух украинских сборных для участия во Всемирной Универсиаде-2019, главным тренером мужской сборной станет наставник суперлиги "Химика", Виталий Степановский.

Міжнародна федерація студентського спорту (FISU) прийняла заявки чоловічої та жіночої студентської збірних України на участь у змаганнях з баскетболу на літній Універсіадi - 2019. Студентські ігри відбудуться у італійському Неаполі з 3 по 14 липня.

Готувати чоловічу студентську збірну буде Віталій Степанівський, а підготовкою жіночої студентської збірної займеться Ірина Щіпакіна.

Жеребкування змагань заплановане на початок квітня, саме тоді у Неаполі відбудеться засідання Радиу директорів FISU 1-5 квітня 2019 року в Неаполі.

На минулій Універсіаді в Тайпеї чоловіча студентська збірна України хоча і здобула 4 перемоги в 5-ти матчах, проте не змогла вийти з групи. Жіноча студентська збірна з баскетболу в останній раз брала участь в Універсіадах ще в 2013 році, але також не змогла вийти з групи. Найбільшим успіхом на студентських іграх для українських команд стало друге місце у 2005 році, коли наша чоловіча збірна поступилася лише у фіналі американцям.

Источник: ФБУ