"Химик-2" навзял "Прометею" равную борьбу

Только в овер-тайме лидеру чемпионата удалось вырвать победу в игре с южненским "Химиком-2" 20 мая. По ходу встречи 12 раз команды поменялись в роли лидера, 8 раз счет становился равным, и хотя в конце встречи "Химик-2" уступил, но эта игра уже стала сенсацией сезона. 

 

У Кам’янському місцевий Прометей та южненський Хімік-2 20 жовтня зустрілися в другому матчі півфіналу плей-оф чемпіонату України в Вищій лізі серед чоловіків.

Напередодні Прометей досить упевнено переграв суперника. Та в другому поєдинку южненці змогли нав’язати фавориту сезону боротьбу й були близькими до того, аби зрівняти рахунок у серії. Після рівної стартової чверті Прометей забезпечив на велику перерву лише один бал переваги. Хоча гості по ходу боротьби виривалися на п’ять очок вперед.

Третю чверть Хімік-2 відіграв ще потужніше, що дозволило йому здобути ті ж п’ять очок переваги перед заключною 10-хвилинкою. Надалі гості змогли збільшити різницю до 12-ти очок. Та цього для загального успіху виявилося мало. У господарів виявилося достатньо сил, аби відігратися на останніх секундах. Результативний прохід під кільце Уолкера з Прометея перевів гру в овертайм. Схоже, гості були не готові до цього перш за все психологічно. Господарі на піднесенні захопили перевагу й довели зустріч до перемоги. А найбільше для необхідного результату постарався той же Мартез Уолкер – 32 очка.

То ж тепер у фінальній серії Вищої ліги до трьох перемог зустрінуться Рівне-ШВСМ та Прометей. Перший матч 24 травня. За бронзу гратимуть Тернопіль-ТНЕУ та Хімік-2. Тут перший матч 23 травня.

СК "Прометей" - БК "Хімік-2"  ОТ 88:77 (12:12, 18:17, 17:23, 25:20, 16:5)

Статистика

Інформація сайта ФБУ