ВЮБЛ-2009. Тур у Лозовій

Share/Save/Bookmark

Стартували змагання ВЮБЛ для юнацьких команд 2009 року - перший тур юнаки ЮДЮСШ-Хімік відіграли у Лозовій і здобули дві перемоги. 

 

Суперниками южненців стали команди МК Дюсш-7, Харків та БК Восток, Лозова. Розпочався тур напруженим протистоянням з харків'янами, южненці зуміли переграти суперника та з різницею у п'ять очок вирвали перемогу - підсумок зустрічі 69:64. У наступній грі з господарями майданчику вдалося більш впевнено реалізувати свої кидки, та стримати суперника, у результаті - ще одна перемога, рахунок гри 71:52. За результатами туру два гравця з Южного отримали індивідуальні нагороди. MVP команди ЮДЮСШ-Хімік першого туру - Георгій Ханділян.

Олексій Водолазський став переможцем у конкурсі штрафних кидків, реалізував найбільшу кількість влучань серед учасників.

Юрій Вакарчук, тренер команди ЮДЮСШ-Хімік-09: "За результатами туру хотів би відзначити всіх хлопців, мі здобули дві перемоги тому що вся команда працювала як єдиний механізм. Задоволений хорошим стартом чемпіонату, з чим вітаю команду, батьків, всіх, хто нас підтримує. Попереду у нас цікавий сезон, багато роботи, ми до цього готові та прагнемо нових перемог".