БК Рівне - Хімік-2 76:63

Share/Save/Bookmark

Южненці нав'язали боротьбу лідеру групи і виграли перші дві чверті. Після великої перерви Рівне здійснило ривок, в якому ключову роль відіграли підбирання та кидки здалеку. Кращим у цьому компоненті став Артем Водолазський - 7 влучань з-за дуги допомогли команді Рівного здобути перемогу.

Перша зустріч з лідером групи БК Рівне пройшла в рівній боротьбі до великої перерви. Не дивлячись на те, що господарі виходили кілька разів вперед на п'ять очок, южненці швидко відповідали та навіть здобували перевагу у рахунку. На перерву команди пішли з рахунком 31:34. Денис Клевзуник вже у першій половині здобув 15 очок, став самим результативним на цому відрізку гри. На старті другої половини гри господарі вийшли дуже мотививованими, та за три хвилини вийшли вперед - два влучання здалеку від Водолазського стали ключовими в цьому епізоді. Тайм-аут від Олександра Пащенка за рахунку 41:36 мав допомогти южненцям зупинити ривок рівнян, але Рівне відірвалося ще більше, довівши перевагу до 10 очок. Южненці не припиняли боротьби на майданчику, і зуміли використати моменти для атаки - два дальніх кидки (Шавгаров, Клебан) допомогли скоротити відстань до трьох пунктів. Але Хіміку-2 не вдалося втримати здобуту позицію, господарі відповіли наприкінці чверті двома атаками здалеку, знов відзначився Водолазський, і перед останньою чвертю перевага господарів складала вісім очок - 59:51. В заключному епізоді ситуація на майданчику суттєво не змінилася, господарі утримували комфортну перевагу та довели гру до перемоги. Наступна гра туру  Рівне - Хімік-2 - завтра, о 13-00.