Хімік-2 - Кривбас 66:80

Share/Save/Bookmark

Лише у другій половині четвертої чверті команді Кривбас вдалося остаточно переломити гру та закріпитися у лідерах. Підопічні Олександра Пащенка нав'язали супернику гру по своїх правилах та змусили наставника гостей вже з четвертої хвилини гри загравати легіонерів. Южненці багато та успішно контратакували, лише за першу чверть зробили п'ять перехоплень. Захист Хіміка-2 змусив гостей 25 разів втратити володіння (у господарів лише 10 втрат за гру), та здобути 26 очок після втрат.

06.11.21р., ФСК Олімп, м. Южне

Хімік-2 - Кривбас 66:80 (19:19, 17:20, 20:18, 10:23)

Хімік-2: Клебан - 19 очок, 2 перехоплення, блок-шот; Рахімшаіков - 17 очок, 2 підбирання, 4 передачі, 2 перехоплення; Шавгаров - 8 очок, 4 передачі; Скутельник - 8 очок, 2 підбирання, перехоплення.

Кривбас: Фролов - 26 очок, 12 підбирань; Коупленд - 16 очок, 4 підбирання, 3 передачі; Бондарчук - 11 очок, 5 підбирань; Лихой - 10 очок, 12 підбирань.

Повна статистика за посиланням

Вже на п'яті' хвилині зустрічі тренер гостей був змушений узяти тайм-аут, адже цифри на табло 10:2 на користь Хіміка-2 явно не вписувалися у план Артема Сліпенчука на гру. До кінця чверті гости вирівняли свою гру в атаці, але южненцям вдавалося відповідати гостям та дивувати команду суперліги своєю налаштованість на контр-атаку - адже, лише у перші десять хвилин гри господарі здійснили п'ять перехоплень . У другій чверті три влучання з-за дуги від Клебана допомогли інтригу та відірватись на сім очок від суперника, 30:23. Команда Южного використовувала різні варіанти захисту и і до великої перерви стримувала суперника, раз за разом зрівнюючи рахунок.  Але в останні 24 секунди Кривбасу вдалося за рахунок гри великих гравців додати три очки та піти на перерву у ролі лідера - 36:39. У третій чверті вперше за гру гості відірвались на дев'ять осок, 40:49 - Фролов під кошиком, Коупленд зі снайперської дистанції збільшили гандикап своєї команди. Від южненців у відповідь був сольний епізод у виконанні Ануара Рахімшаікова, гравець здобув важки очки з-під кошика, двічі пройшовши крізь оборону гостей, та реалізував кидок здалеку і зменшив відстань до чотирьох очок, 47:51, а після "трьохи" Івашова різниця скоротилася до двох пунктів, 52:54. До кінця чверті гості ще поступилися на одну позицію, і перед фінальною чвертю рахунок був 56:57. Ліше у середині четвертої чверті гравці команди суперліги змоги остаточно перехопити ініціативу, ривок 7:0 на тлі кількох помилок южненців в атаці став вирішальним у зустрічі. Хімік-2 вибув з боротьби за Кубок, але показав яскраву боротьбу у матчі з більш досвідченим суперником з елітного дивізіону.