Хімік-2 - Львівська Політехніка 92:68

Share/Save/Bookmark

Ривок 7:0 на старті матчу забезпечив южненцям комфортну перевагу у рахунку та впевненість, що допомогло стримати гостей, які налагодили свої дії в атаці та до середини чверті підібрались на відстань одного кидка. Але у другій половині чверті у господарів була перевага в атаці здалеку - три влучання від Івашова повернули втрачені позиції команді та дозволили на перерву у якості лідера зустрічі.

У другій чверті львів'янам ще раз вдалося загострити гру, цього разу гості скоротили до одного пункту, 26:25, але відповідь Хіміка-2 була настільки потужною, що питання про переможця гри було практично вирішено ще по завершенні половини зустрічи. Швидкі атаки від Шавгарова, результативні проходи під кільце Клебана та Безими та снайпеські влучання Івашова забезпечили южненцям перевагу у 21 пункт вже у хаф-таймі. Після перерви цей гандикап сягнув позначки у 34 очки, і на четверту чверть наставник Хіміка-2 випустив на майданчик всіх молодих гравців, кожен з яких отримав ігровий досвід та здобув власний результат у цьому матчі.