Хімік-2 - БІПА-СДЮСШОР 102:79

Share/Save/Bookmark

На початку гри дії одеситів були більш результативними, ніж у господарів, і БІПА-СДЮСШОР відірвалася на дев'ять очок. Але вже наприкінці чверті Хімік-2 був попереду, і до кінця гри лише збільшував перевагу, завершив зустріч з розгромним для гостей рахунком 102:79

20.11.21р., ФСК Олімп, м. Южне

Хімік-2 - БІПА-СДЮСШОР 102:79 (23:22, 29:18, 30:17, 20:22)

Хімік-2: Клевзуник - 27 очок, 5 підбирань, 3 передачі, перехоплення, РЕ 31; Івашов - 16 очок, 3 передачі, 2 перехоплення; Шавгаров - 12 очок, 5 підбирань, 5 передач, 3 перехоплення; Безима - 11 очок, 11 підбирань, 5 передач, перехоплення; Ковляр - 11 очок, 2 передачі, перехоплення; Рахімшаіков - 10 очок, 4 підбирання, передача; Петренко - 5 очок, 5 підбирань, перехоплення; Клебан - 4 очки, 5 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення; Скутельник - 4 очки, підбирання, передача; Яловенко - 2 очки, 2 підбирання;

БІПА-СДЮСШОР: Волчанов - 16 очок, 9 підбирань; Соловей - 13 очок, 4 підбирання, 7 передач, 3 перехоплення; Ткаченко - 11 очок, 10 підбирань; Мустяца - 11 очок; Орешин - 10 очок;  Лопухов - 5 очок, 3 підбирання; по 4 очки Узун, Кабанов.

Після "качельної" першої чверті  Хімік-2 впевнено втримував перевагу у другій чверті та на велику перерву пішов з позитивною різницею у 12 очок. Вирішальний відрізок у матчі відбувся у третій чверті, - швидкі проходи Шавгарова, влучання здалеку від Івашова вивели Хімік-2 на позначку у +20 до середини чверті, і до кінця гри збільшував перевагу, тримаючи під контролем всі компоненти гри. Наступна гра  домашнього туру з Одесою відбудеться 21 листопада о 14-00.