ВЮБЛ-07. Тур у Києві

Share/Save/Bookmark

Завершились чергові матчі першого етапу  всеукраїнської юнацької ліги, що проходили в Києві. Команда ЮДЮСШ-Хімік-07 провела три гри, зустрічаючись з двома столичними командами Акули та СДЮСШОР-Прогрес-Адміралс та запорізькою ДЮСШ-12, здобули одну перемогу.

Фото з архіву СК Хімік

26.11.21 ЮДЮСШ-Хімік-07 - СДЮСШОР-Прогрес-Адміралс, Київ  67:83 (19:19, 16:25, 18:19, 14:20)

Статистика

27.11.21 ЮДЮСШ-Хімік-07 - ДЮСШ-12, Запоріжжя  82:77 (21:10, 25:15, 19:20, 17:32)

Статистика

28.11.21 ЮДЮСШ-Хімік-07 - Акули, Київ  53:65 (11:11, 17:19, 14:16, 11:19)

Статистика

Виїзний тур вийшов дуже напруженим для команди Южного, кожна гра проходила у виснажливій боротьбі. Попри те, що вдалося виграли лише одну зустріч з трьох, у кожному матчі команда Южного продемонструвала боротьбу. У першій грі туру з  Прогрес-Адміралс южненці на рівних боролись у першій чверті; відпустивши суперника у другій на десять очок вперед, зуміли наздогнати у третій чверті та скоротити відстань до трьох очок. Але в підсумковому відрізку господарі майданчика переломили хід гри та здобули суттєву перевагу у рахунку. У грі с Запоріжжям ЮДЮСШ-Хімік-07 одразу нав'язав свою гру та домінував на майданчику. Проте, суперник зумів у заключній чверті знайти внутрішні резерви та знов повернути інтригу у матч, скоротивши 30-очкову відстань до п'яти очок. Але южненцям вистачило резерву завершити гру перемогою. В заключний день туру у протистоянні з Акулами вісім разів суперники мінялись у ролі лідера, дев'ять раз рахунок був рівним. В четвертій чверті господарі відпрацювали у захисті та провели відрізок з рахунком 10:2, що допомогло їм закріпитися у ролі лідера та довести гру до перемоги.