Старий Луцьк - Хімік-2 86:71

Share/Save/Bookmark

Дуже щільною була боротьба у стартовому відрізку  матчу - команди кілька разів помінялись у ролі лідера, а по завершенні чверті господарі були попереду на чотире очки.

Суттєво збільшити перевагу лучане змогли у завершальній частині другої чверті, реалізувавши чотире поспіль триочкових, і на велику перерву команди пішли за рахунку 50:34. У другій половині гри южненці намагались скоротити різницю, і на початку четвертої чверті зменшили відстань до десяти очок, 69:59. Але в цей момент господарі знову видали серію "трьох" і за три хвилини до завершення гри відкинули Хімік-2 на -19. Завдяки влучанням здалеку южненці дещо скоротили відстань до фінальної сирени, і гра завершилась з результатом 86:71. Повторна зустріч Старого Луцька та Хіміка-2 відбудеться 12 грудня о 12.00.