Хімік-2. Тур у Прикарпатті

Share/Save/Bookmark

Команда вищої ліги СК Хімік завершує календарний рік туром у Прикарпаття - 27 та 28 грудня у Івано-Франківську відбудуться ігри Хіміка-2 з місцевою Говерлою.

Команда Івано-Франківська посідає шосте місце у підгрупі, за час змагань у чемпіонаті здобула 3 перемоги, у тринадцяти матчах зазнала поразки. Лідером команди є досвідчений Андрій Калашніков, гравець у середньому набирає 10,3 очки, робить 4,3 передачі за гру. Кращий у команді господарів на підбиранні Степан Лесик - 7,8 відскоків за гру збирає молодий центровий, який має 205 см на зріст, і є одним з найбільш високих гравців у Говерлі. 

У команді Южного найкращий результат за підбираннями залишається у Дениса Клевзуника, 6,3 за гру, разом з тим форвард набирає 19,1 очок кожної зустрічі та посідає четверту сходинку за результативністю у вищій лізі. Загалом у Хіміку-2 шість гравців кожного матчу набирають більше десяти очок - це, крім Клевзуника, ще Рахімшаіков, Ковляр, Безима, Івашов та Шавгаров. Серед лідерів Хіміка-2 ще окремо відзначимо Іллю Шавгарова, який посідає друге місце в українській віщій лізі за результативними передачами і роздає кожної гри 7,17 асистів. У цілому южненська команда найбільш вдалу гру демонструє за рахунок командних взаємодій та вдалого захисту - отже, бажаємо підопічним Олександра Пащенка завершити рік на позитивній ноті та зіграти якнайкраще у останніх матчах грудня! 

Матчі у Івано-Франківську відбудуться за розкладом:

27.12.21. Прикарпаття-Говерла - Хімік-2    18.00

28.12.21. Прикарпаття-Говерла - Хімік-2    14.00 

Анонс трансляції ми розмістимо на сайті, слідкуйте за інформацією, вболівайте за нашу команду, підтримуйте гравців у соцмережах!