Прикарпаття-Говерла - Хімік-2 66:89

Share/Save/Bookmark

Команда вищої ліги Хімік-2 розпочала виїзний тур перемогою над івано-франківською командою. Гра розпочалася у рівному протистоянні, але вже у другій чверті южненці здобули суттєву перевагу, яка сягала двадцяти очок та трималась майже до четвертої чверті.

У заключному відрізку господарям вдалося загострити боротьбу. Прикарпаття-Говерла стартовий відрізок чверті провела з рахунком 11-3 та скоротила відставання до восьми очок, 62:70. Та розвинути успіх не вдалося, Хімік-2 доволі швидко повернув втрачене. Епізод з перехопленням та данком від Рахімшаікова розпочав фінальний ривок гостей, в якому на рахунку южненців було 19 очок проти 4, які набрали господарі до завершення гри. Повторна гра відбудеться 28-го грудня о 14-00.