ЮДЮСШ-Хімік-09 виборов три перемоги на виїзді

Share/Save/Bookmark
Команда юнаків ЮДЮСШ-Хімік-09 провела тур у Києві з 23 по 26 грудня. Було зіграно чотири матчі за три дні змагань, у трьох южненці здобули перемогу.
23.12.21р. ЮДЮСШ-Хімік-09 - Черкаські Мавпи-09   64:81
24.12.21р. ЮДЮСШ-Хімік-09 - СДЮШОР «Київ  77:39
25.12.21р. ЮДЮСШ-Хімік-09 - КДЮСШ Черкаси   75:29
26.12.21р. ЮДЮСШ-Хімік-09 - СДЮСШОР-4 Миколаїв  75:71

Юрій Вакарчук, тренер команди ЮДЮСШ-Хімік-09: Заключний тур цього року став для нас дуже корисним, у багатьох моментах успішним, ми зробили багато спостережень для подальшої роботи.  Першого дня грали з Черкаськими Мавпами. Гра складалася не найкращим чином, відрив команди суперника сягав тридцяти очок. Але у другій половині нам вдалося мобілізуватися та перетягнути ініціативу у свій бік на певний проміжок часу, що дозволило нам скоротити відставання на вісім балів за дві хвилини до кінця гри. Зрештою, на жаль, не вдалося дотиснути і ми програли з рахунком 64:81. Другий день грали проти команди СДЮШОР «Київ». У цій грі завдяки злагодженим діям у захисті та командній роботі ми здобули впевнену перемогу з рахунком 77:39. Третій день ми грали проти команди КДЮСШ Черкаси. У цій грі команда також виконала всі настанови, про які ми домовилися до початку гри, та забрала перемогу з рахунком 75:29. Четвертий день ми грали із командою СДЮСШОР-4 Миколаїв. Ця гра була непростою. Давалася взнаки накопичена втома і перевага суперника під кільцем завдяки високим гравцям команди. До того ж, мені не вдалося впоратися зі своїми емоціями, через що я заробив технічний фол, а потім дискваліфікуючий фол з видаленням, у зв'язку з чим довелося на початку другої чверті залишити зал. Але команда згадала все, що ми обговорювали на зборах, та виконала всі тренерські настанови, що допомогло скоротити відставання у другій чверті та вийти вперед. У другій половині ми виступали у ролі лідерів, але Миколаїв відмовлявся легко віддавати цю гру, завдяки чому матч видався справді цікавим і напруженим. Рахунок зустрічі 75:71 на нашу користь. У планах тренерського штабу завершити рік традиційними святковими естафетами в Южному, після яких гравці отримають подарунки та у гарному настрої відправляться святкувати Новий рік. Позитивні емоції та відпочинок від напруження змагань також важливі, діти повернуться до тренувань з подвійною енергією, новими силами і у гарному настрої.