Передноворічні привітання для молодших команд

Share/Save/Bookmark

30 грудня в ФСК Олімп відбулося передноворічне тренування команд  юнаків ЮДЮСШ-Хімік 2007, 2008 та 2009р.н., яке проходило у формі конкурсів та товариської гри, а на завершення всі гравці отримали подарунки, які було надано профспілкою ОПЗ за підтримки федерації баскетболу Южного.

 

Програму свята для своїх вихованців підготували тренери Володимир Понько та Юрій Вакарчук. Розпочинали спортивну програму конкурси, в яких гравці змагались у спритності та точності кидків, а на завершення провели товариську гру. 

У першому конкурсі, де треба було одночасно тримати свій м'яч та вибити м'яча в суперника, перемогли Максим Кучеренко та Ілля Орел.

У кидковій естафеті перемогли Олександр Козеренко та Артем Колодін.

У конкурсі штрафних кидків зі 100-відсотковим результатом (5/5) перемогли Назар Сергеєв та Максим Капішинський. 

Товариська гра проходила у незвичному форматі, гравці змагалися у змішаних командах, граючи дорослі з молодшими. Якщо на початку гравці збивалися на індивідуальні дії, то пізніше почали демонструвати командні взаємодії, перехоплювати, знаходити товаришів по команді та віддавати пас, і разом з тим почали набирати очки.

Найбільш результативним гравцем матчу став один з наймолодших гравців у команді Віталій Івашов, 2011 р.н., за що був відзначений окремим призом. 

На завершення спортивного свята тренери побажали своїм гравцям міцного здоров'я, гарного відпочинку, омріяних подарунків, та ще більшого бажання досягати успіхів в навчанні та спорті.